reklama

Jakaś fajna restauracja w Warszawie

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez monika19, 3 Listopad 2013.

1. monika19

monika19 Gość

Hej :)

Polecicie jakąś fajną restauracje w Warszawie, zależy mi na sprawdzonych opiniach osób które już z nich korzystały. Chodzi raczej o takie wyjście z znajomymi niż jakieś poważne okazje.

2. wawka2013

wawka2013 Fanka BB :)

A to wyjście to wieczorna czy raczej w trakcie dnia? Ja często jadam w "Restro" na ulicy Pańskiej. Tylko, że to jest knajpa włoska i bardziej nastawiona na lunche. Jedzenie jest przepyszne.

3. reklama
  4. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

A trochę więcej wiadomości na temat, w jakiej dzielnicy albo preferowana kuchnia? Ja polecam Tel-Aviv niedrogo, pyszne pasty, kuchnia wegańska, Krowarzywa - najlepsze wegetariańskie hamburgery, Restauracja Buffo - jak mam ochotę na domowe jedzenie, El greco - kuchnia grecka,

5. baby89

baby89 Zaciekawiona BB

ja ostatnio bylam w aioli. burgerownia, ale w menu są też inne dania. pysznie :)

6. monika19

monika19 Gość

A jakiś lokal z włoskim jedzeniem znacie coś ?

7. maximum

maximum Fanka BB :)

Magda Gessler ma chyba całkiem fajną pizzerię

8. Ataraksja

Ataraksja Zaciekawiona BB

Polecam pierogarnie Zapiecek :) Dużo ich na Starym Mieście a są dobre i niedrogie :)

9. Paulinaa88

Paulinaa88 Zaciekawiona BB

A i owszem piccola italia na rogu al. krakowskiej i 1 sierpnia:) Dania od Włocha - prawdziwe włoskie smaki, można się przenieść do Toskani, naprawdę nieziemskie jedzenie:)

10. reklama
  11. luna89

luna89 Fanka BB :)

Ja też chodzę czasem do Zapiecka, kiedy jestem w Warszawie, więc polecam :)

12. KwasnaTruskawka

KwasnaTruskawka Początkująca w BB

ja lubię bazyliszka na starówce, fajna lokalizacja i świetny widok na starówkę w piętra, bardzo klimatycznie :) jedzenie też ok i ceny przystępne!

Poleć forum