reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki był Wasz drugi poród po cc?

@mamakubusia87 To poczekaj do tej wizyty. Niech lekarz popatrzy i oceni. Jeśli uzna, że warto spróbować sn, to ja bym się zgodziła (zresztą to chyba jest bezpieczniejsze dla dziecka, jak poród sam się zaczyna). A jeśli lekarz będzie miał wątpliwości, to zgódź się na cc. Najważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo, a nie sposób porodu.
 
reklama
Ja nie mam porównania bo rodziłam tylko raz i udało się sn mimo tego że syn ważył 4020g. Udało się bez nacinania i w ten sam dzień mogłam normalnie chodzić. Ból był oczywiście ale udało się i to 2 tygodnie po terminie :)
 
Ja 2 lata temu miałam cc - nagle, bo brak postępu porodu i wahania tętna plodu, okazało się, że syn był 3 razy ciasno obwiązany pepowina wokół szyji. Aktualnie jestem w 38t4d i zamierzam rodzic sn jak wszystko będzie dobrze. Moja lekarka nie widzi przeciwwskazań, ale powiedziała, że jak tylko coś nie tak będzie to od razu cc. Mam obawy co do bólu, bo w pierwszej ciąży mi tylko wody odeszły i nie było akcie porodowej. Mam nadzieje, ze do 14.02 urodze to dam znać jakie odczucia miałam, o ile urodze sn.
 
Ja po pierwszyn cc drugi niestety tez mialam cc
Na własne życzenie?
Ja 2 lata temu miałam cc - nagle, bo brak postępu porodu i wahania tętna plodu, okazało się, że syn był 3 razy ciasno obwiązany pepowina wokół szyji. Aktualnie jestem w 38t4d i zamierzam rodzic sn jak wszystko będzie dobrze. Moja lekarka nie widzi przeciwwskazań, ale powiedziała, że jak tylko coś nie tak będzie to od razu cc. Mam obawy co do bólu, bo w pierwszej ciąży mi tylko wody odeszły i nie było akcie porodowej. Mam nadzieje, ze do 14.02 urodze to dam znać jakie odczucia miałam, o ile urodze sn.
Koniecznie daj znać, jak ci poszło:) będę 3mała kciuki:)
 
Ja mialama pierwsze cc i drugie tez z automatu bylo cc....Moja lekarka z automamtu po cc daje skierowanie na kolejne cc .
Pewnie gdby sie ktos uparl moglby rodzic sn.

Ja bym na pewno nie urodzila mialam mnostwo zrostow w macicy...ledwo mala wyciagneli a szarpali mna straeznie...normalnie znieczulona czulam to wszystko...mega zle wspominam drugie cc..

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej :)

Właśnie dzisiaj urodziłam drugiego syna - poród odbył się sn. I zdecydowanie po nim czuje się lepiej i nie zdecydowała bym się na drugie cc. Ale cała akcja porodowy przebiegła dość szybko, bolało, musiałam zostać nacięta. Ale teraz czuję się super i normalnie chodzę :) Ja bym się zdecydowała próbować sn :)

Pozdrawiam ;)
 
Do góry