reklama

Jaki film na dziś?

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez kasia-matiy, 5 Listopad 2013.

1. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

Witam.

Założyłam ten wątek, abyśmy mogli codziennie dodawać propozycje ciekawych filmów, które akurat lecą w danym dniu. Dzięki temu może poznamy kilka ciekawych pozycji, na które sami nie zwrócilibyśmy uwagi. A takie naprawdę się zdarzają. Ostatnio np. oglądałam świetny film na TVP Kultura, trafiłam na niego przez przypadek i gdyby nie to, w ogóle nie zwróciłabym na niego uwagi, tytuł nieznany i w ten sposób pominięty ;-) Możecie też dopisać swoją krótką recenzję (bez zdradzania istotnych szczegółów ;-)) tak aby zachęcić innych.

Ach i jeszcze jedno, ponieważ nie wszyscy mamy platformy cyfrowe, spróbujmy ograniczyć się do stacji ogólnie dostępnych ;-)

Tak więc aby zacząć, polecę coś na dzisiaj.

"Niedościgli Jonesowie" z Davidem Duchovnym i Demi Moore w rolach głównych. Idealna rodzinka, której zazdroszczą wszyscy, ale czy taka jest naprawdę?
    Dziś - TVP 1 godz. 22:05

Miłego oglądania ;-)

Ostatnia edycja: 13 Listopad 2013
  2. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

Cześć Kasiu:tak:
    Super wątek. tylko jedna sprawa? Coś wcześniej? Bo ja ide spać z kurami:-D:rofl2::-)
    Dziewczyny a może znacie jakąś stronkę gdzie można za darmo oglądać filmy?

3. reklama
  4. kasia-matiy

ja też zwykle chodzę spać dosyć wcześnie, ale po prostu nic ciekawszego nie znalazłam, no cóż ale po toi jest ten wątek, może ktoś coś jednak znajdzie i nam poleci ;-)

niestety nie znam takich stron, chyba że You Tube, tam czasem i nawet filmy się znajdą jakieś ;-)

5. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

Ja kiedyś miałam taką stronę i namiętnie oglądałam filmy. Potem trzeba było płacić za oglądanie więc zrezygnowałam. A teraz przy malej nie mam czasu. A jak jest czas wolny to nic w tv nie leci. Tylko jakieś durne MBTMYCD itp itd. Niestety ale mnie o nie interesuje...

6. kasia-matiy

MBTMY a co to jest? jakoś się nie orientuję najwyraźniej :-(

7. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

My dzisiaj oglądamy Thora, bo dwójka wchodzi do kin, to chcemy sobie przypomnieć :D

8. kasia-matiy

Ktoś ma jakąś propozycję na dziś? Znalazłam tylko "Killera" na TVN ale to dopiero o 22:30, co prawda bardzo lubię ten film ale to jednak późno

9. Lamorak

Lamorak Początkująca w BB

Jeśli chcesz się i wzruszyć i uśmiechnąć, to polecam Spadkobierców z Clooneyem w roli głównej, oscarowy film z 2011 roku

10. reklama
  11. kasia-matiy

ok, ale w tym wątku polecamy sobie filmy na wieczór w danym dniu z propozycji TV stacji ogólnodostępnych ;-)

12. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

my dziś oglądamy Dwoje do poprawki, podobno fajna komedia romantyczna ;)

Poleć forum