reklama

Jaki film z męzem?

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Cytrysia, 22 Październik 2013.

1. Cytrysia

Cytrysia Aktywna w BB

Dziewczyny, poleccie jakies filmy do obejrzenia z druga połówka, tak by obie strony byly zadowolone i nie usnely z nudow na kanapie?

2. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

osobiście polecam film "Amelia", mój mąż uwielbia chociaż to niby taki bardziej babski film ;-)

poza tym "Avatar" myślę że trochę wojny, trochę miłości i piękny przekaz filozoficzny :-)

ale tak naprawdę to dużo zależy od upodobań obu stron, są kobiety które lubią tylko romansidła i są też takie które wolą inne kino, bardziej brutalne lub psychologiczne ... jeżeli obie strony lubią całkowicie odmienne kino to są małe szanse na znalezienie czegoś dobrego dla obojga, trzeba szukać filmów gdzie znajdzie się coś dla każdej ze stron

bardzo lubię też film "Efekt Motyla" i wiem że też wielu panom się podoba

"Gladiator" myślę że też nadaje się zarówno dla pań jak i panów

"Miasto Aniołów" to też piękny film, mojemu M się akurat podoba ale innym panom może nie przypaść do gustu, chociaż film przepiękny

jeśli lubicie polskie komedie to wybór jest naprawdę spory

"Życie Carlita" też piękny film, a tematyka mafijna więc i panom może się spodobać

"Szósty zmysł"

"Pan życia i śmierci" świetny film z Nicolasem Cagem o handlarzach bronią, jeśli lubicie tego aktora to polecam także "Ostatnie zlecenie", "Naciągacze" - wszystkie bardzo dobre i wg mnie zarówno dla pań jak i panów

3. reklama
  4. Cytrysia

Cytrysia Aktywna w BB

"Pan życia i śmierci" faktycznie swietny film. "Amelia" bardo mi sie podobala, moj maz jej jednak nie docenil:( My ostatnio wspolnie obejrzelismy "Igrzyska smierci" i mimo, ze nie jestem wielka fanka takich fimow, to film bardzo mi sie spodobal. Bardzo ciekawa fabula, mialam sporo przemyslen po tym filmie.

5. Niepełka

Niepełka Początkująca w BB

Ja ostatnio oglądałem oscarowy fil pt Spadkobierca z Clooneyem i naprawdę polecam, jest i dramat i trochę komedii i dobre aktorstwo

6. Niecka-kiecka

Niecka-kiecka Początkująca w BB

My często oglądamy jakieś komedie :) Jedne z moich ulubionych to Kac Vegas i Zgon na pogrzebie. Przy tym ostatnim nieźle sie uśmiałam.

7. Cytrysia

Cytrysia Aktywna w BB

przymierzalismy sie juz kiedys do tego filmu i tak jakos nie wyszlo... dzieki za przypomnienie, chetnie zobcze:)

8. luna89

luna89 Fanka BB :)

A może coś polskiego? Np. Układ zamknięty lub Drogówka.

9. Cytrysia

Cytrysia Aktywna w BB

Drogowke widzialam- swietny film, polecam tym co nie ogladali. Ukladu nie widzialam,wiec dopisuje do listy:)

10. reklama
  11. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

też uważam że Drogówka dobra, trochę przerażająca pod względem zepsucia ...

12. Cytrysia

Cytrysia Aktywna w BB

To fakt, ale mysle, ze bardzo prawdopodobne:( My wczoraj ogladalismy " Igrzyska smierci", to dopiero straszna pespektywa. Panstwo, w ktorym panuje pelna inwigilacja, zastraszenie spoleczenstwa... Polecam, bo film zmusza do refleksji...

Poleć forum