reklama

jaki fotelik dla dziecka

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez kopczyk80, 11 Sierpień 2010.

1. kopczyk80

kopczyk80 Początkująca w BB

szukam fotelika samochodowego dla dziecka i znalazłem uzywane firmy Graco, co o tym myslicie?? a może macie jakąś firme którą możecie polecić
    akcesoria-dzieciece.hiperogloszenia.pl/foteliki-samochodowe/ogloszenie/129750-fotelik-samochodowy-graco-0-13kg-z-baza-oferta/

2. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

3. reklama
  4. Misslena

Misslena Najszczęśliwsz mama;*

Ja osobiście nie kupiłabym używanego nosidełka, tak naprawdę nie wiesz jak był użytkowany, czy nie brał udziału w wypadku itd. z zewnątrz może przecież wyglądać "idealnie"...
    Proponuję Ci zakup nowego fotelika z wiadomego źródła bo zapewne nie chciałabyś mieć potem na sumieniu że być może coś się stało właśnie przez "felerny" fotelik. Ja kupiła mojej małej fotelik firmy Espiro i jestem z niego zadowolona, dałam niecałe 250 zł bo nie jestem "zamożną" osobą.

5. kakakarolina

kakakarolina Moderator

6. kopczyk80

kopczyk80 Początkująca w BB

dzięki za rady, zupełnie nie wiem dlaczego sam o tym nie pomyslałem że fotelik faktycznie może byc po wypadku....pozostaje kupienie nowego w takim razie:-)

7. BigL

BigL Początkująca w BB

8. MonikaJ.

MonikaJ. Początkująca w BB

9. jarek21

jarek21 Początkująca w BB

Dobry wieczor,

Czy foteliki z systemem mocowania isofix posiadaja rowniez opcje mocowania pasami? Bede zmuszony do czestej zamiany samochodu a tylko jeden posiafa isofix.

Pozdrawiam,

10. reklama
  11. rikapa

rikapa Gość

w większości fotelików posiadających isofix jest możliwość przypięcia takiego fotela na pasy.

12. Noel

Noel Kochająca mama

Gładka a ktoś sprzedaje foteliki bez pasów:confused::szok:

Poza tym policja nie ma prawa niszczyć cudzego mienia.
    Fotelik to moja własność i nie można sobie go od tak zniszczyć.
    U nas nie ma przepisów zabraniających sprzedaży powypadkowych fotelików.

Poleć forum