reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki fotelik dla naszego skarba :)

no a ja dalej nie mogę się zdecydować. na początku myslałam włąśnie o tym KIDDY LIfe Plus lub Pro 9-36kg ale koleżanka mi go odradza że mocowania są bez pomysłu jak na takie małe dziecko i w sumie jak coś ma być do wszystkiego to jest do niczego- może ma i rację już sama nie wiem. następnie myślałam o Maxi cosi Tobi ale pewnien klient w sklepie powiedział że po roku naciągi do pasów zaczeły chodzić ciężko i się zacinać. już reklamował to i wcale nie jest lepiej :cool: teraz jestem na etapie analizy fotelika ROEMER tylko jaki mam 9 modeli w różnej wadze.
ale chyba jednego jestem pewna zmiienie przedział wagowy z 9-36 jakiś mniejszy albo 15-36 lub 9-18. my naprawdę dużo jeździmy z małym więc musi być mu
1. bezpiecznie
2 wygodnie aby mógł spać
a reszta się nie liczy.

no ale co tu wybrać :crazy::eek::baffled:
 
reklama
No super ten wątek!!!
Właściwie to miałam taki rozpocząć, ale ostatni nie zaglądałam na BB, a dzis wchodze i jak znalazł....:-D:-D:-D:-D

Ja marzyłam o foteliku MAXI COSI Priori XP

Ale niestety mój mąż jak to poprzednio uważa, że nie ma sensu kupować fotelika za ponad 700zł, tym bardziej, ze na stałe nie wystarczy...

Nawet argument, ze kupimy droższy, do 36kg, bezpieczniejszy też nie przemawia do niego...a myślałam o RECARO

...i chyba bedziemy musieli kupić coś tańszego:crazy::crazy:
Myślę o takimCONECO
albo takim RAMATTI

Zastanawiam się też jak welurowe obicie będzie się miało latem, w gorące dni??
 
te foteliki 9-36kg sa faktycznie drogie ale one są już do końca, ale jak sie kupi najpierw taki do 25kg i potem wiekszy, to i tak wyjdzie cenowo mniej wiecej na to samo. tylko fakt, ze trzeba odrazu wiekszą kwotą dysponować...:baffled:
 
No tak rosmerta, masz rację....ale po 25 kg, nie kupuje sie już fotelika tylko siedzisko, takie podwyzszenie, które już tyle nie kosztuje...
 
tylko że na takim siedzisku smyk juz nie jest tak bezpieczny... a w foteliku do 36kg masz i osłonę na głowę i boki i dziecko napewno siedzi pewniej w takim foteliku i wygodniej... no jak zawsze są i plusy i minusy...
 
to jest różnie, bo moja siostra ma niecałe 10 lat, a dawno jeździ bez fotelika i siedziska...ma juz 156cm i wazy 44kg wiec fotelik dawno już sienie nadawał...:tak::tak:
 
no proszę, trzeba wszystko przemyslec i uwzględnić:tak:
my nadal sie wahamy, czy kupic ten do 36kg, dobrze ze Hubek jeszcze nie wyrósł z tego małego fotelika, bo przynajmniej mamy czas na decyzję :-D i jak narazie nie zapowiada sie, że szybko wyrosnie...
 
My zdecydowaliśmy się naTaki tylko nie ten kolor.
Cena nie za wysoka, ładny wizualnie, bezpieczny i dobrej firmy.
Teraz mamy pożyczony Maxi Cosi Priori-stary używany. Ale chcemy nowy i na dniach go kupimy
 
zdecydowałam kupimy przez internet KIDDY PRO LIFE 9-36kg szukałam w weekend po całym gdańsku tego fotelika i nigdzie go nie mają więć go zamówię zobaczę i albo zostawię albo oddam. już sie dogadałam oby był fajny. w sklepach polecają dla dzieci jako kolejny 9-18 bo to zdrowsze bezpieczniejsze. mam mętlik w głowie wieć postawię na mój pierwszy pomysł i tyle. :tak:
 
reklama
Hej!
Mam ten sam problem. Mój syn ma 5 miesięcy waży 8 kg i już siedzi, nie mieści się do fotelika 0-9 kg. Sprawdzalismy czy dobry dla niego będzie fotelik 0-18 kg ale też jest przy mały. Dobry jest fotelik od 9 kg ale po pierwsze on jeszcze tyle nie waży, a po drugie dziecko w tym foteliku jeżdzi już przodem do jazdy- nie wiem czy syn jest na tyle duży żeby jeżdzić do przodu- czy np. podczas gwałtownego hamowania nic mu się z główką nie stanie. Nie wiem co robić- w za małym też nie powinien jeździć.
Nie polecam fotelików tanich i takich kupowanych razem z wózkami!!!!
 
Do góry