reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki fotelik dla naszego skarba :)

Madzix, z tego co widze to ten fotelik maxi cosi jest prawie identyczny jak coneco....:tak: a coneco ogladalam w sklepie, jest regolacja pozycji dziecka na przodzie fotelika
material jest bardzo mily w dotyku i wizualnie jest tez bardzo ladny...
ach sama juz nie wiem:dry:


Tyciu a co do papierochow to nie ma dla mnie nic gorszego jak palenie przy dzieciach....zaraz mi sie noz w kieszeni otwiera:-p;-) w naszym mieszkaniu nikt nie pali i nie bedzie palic:no:rodzinka i znajomi wiedza ze jak chca to musza wyjsc na balkon...jak komus sie nie podoba to trudno...moga wyjsc:-D:cool2:
 
reklama
MADZIX o rany to ja już sama nie wiem pewnie masz rację że ten stoliczek jest dodatkowym zabezpieczeniem ale co do oceny ADAC to w teście jest napisane w przedziale 9-36kg :confused::confused::confused::confused:a nie 9-18kg no a co do regulacji oparcia to musze sie dokłądnie dowiedzieć jak to działa.

no i co ja mam zrobić cholender:baffled::cool::cool::baffled:
 
no to sama juz nie wiem co zrobić i który fotelik wybrać....:confused:
byłyby dwa na rynku i byłby łatwy wybór przynajmniej;-) a tak problem:dry:
trzeba wszystko raz jeszcze przeanalizować z mężem...
a co do papierochów to ja tez jestem stanowcza bardzo w tej kwestii - chociaż sama przed ciążą troche popalałam okazyjnie - ale jak tylko dowiedziałam sie ze jestem w ciązy to stanowczo powiedziałam NIE papierochom i palaczom w moim otoczeniu :cool: tylko kuzynostwo mojego męża patrzy na mnie dziwnie jak karzę im wyjsc z papierosami na dwór jak jesteśmy u ich babci, bo oni to bez skrępowania przy swoich malutkich dzieciach kopcą, kuzyna żona to paliła nawet w ciązy - zero wyobraźni...:wściekła/y:
 
My kupiliśmy, postanowiliśmy..ze będzie jednak coneco kolor 03 CONECO ZENITH 9-25 KG -wys.0zł+ SUPER NACZYNIA ! (259534436) - Aukcje internetowe Allegro

nie miałam wsparcia w rodzinie, nie poparli mojego pomysłu o super bezpiecznym foteliku i wybraliśmy ten. Nie stać nas teraz na nic lepszego :-:)-:)-( Pan w sklepie powiedział, ze on niewiele różni sie bezpieczeństwem od Maxi Cosi Priori...to że nie był testowany, bo firmę tą nie stać na testy crosowe, poza tym takie testy wszystkie fotele przechodzą przy prędkości 60km/h....wiec żadna to wiarygodność bezpieczeństwa
 
My kupiliśmy, postanowiliśmy..ze będzie jednak coneco kolor 03 CONECO ZENITH 9-25 KG -wys.0zł+ SUPER NACZYNIA ! (259534436) - Aukcje internetowe Allegro

nie miałam wsparcia w rodzinie, nie poparli mojego pomysłu o super bezpiecznym foteliku i wybraliśmy ten. Nie stać nas teraz na nic lepszego :-:)-:)-( Pan w sklepie powiedział, ze on niewiele różni sie bezpieczeństwem od Maxi Cosi Priori...to że nie był testowany, bo firmę tą nie stać na testy crosowe, poza tym takie testy wszystkie fotele przechodzą przy prędkości 60km/h....wiec żadna to wiarygodność bezpieczeństwa

Mysiu, nie martw sie wybor dobry...tez jestem zdania ze nie rozni sie on niczym szczegolnym od pozostalych fotelikow...nie placisz tu za firme i jakies testy ktore musza sobie w cenie odbic:-p;-) zreszta testy on jakies na pewno przeszedl tylko nie te crosowe....:baffled::dry:chyba....hihi
 
Mysiu, nie martw sie wybor dobry...tez jestem zdania ze nie rozni sie on niczym szczegolnym od pozostalych fotelikow...nie placisz tu za firme i jakies testy ktore musza sobie w cenie odbic:-p;-) zreszta testy on jakies na pewno przeszedl tylko nie te crosowe....:baffled::dry:chyba....hihi

Nuśka, dokładnie....,Tak nam włąsnie powiedział pan w sklepie.Kazdy fotelik musi przejść podstawowe testy bezpieczeństwa, typu zachowanie fotelika podczas hamowania, wytrzymałość materiału, z którego fotelik jest zrobiony, napięcie pasów itp.
W wielu przypadkach cena jest wysoka właśnie ze względu na te testy zderzeniowe..i na znaczek!!!
 
facet od fotelika KIDDY pro life pisze że pozycję oparcia zmienia się po lekkim poluzowaniu pasa i nie trzeba wyciągać malca a testy zostały zrobione dla każdej grupy wiekowej aż do 36kg ( i tu akurat ma rację sprawdzałam na niemieckiej stronie) tylko fakt moze ten stoliczek uwierac malca w dalekiej drodze.

no i co ja mam zrobic??zamówić czy nie?
 
Sama nie wiem. Ja obejrzę w sklepie ten fotelik, ale jeśli to co facet Ci napisał Karola jest prawdą, to ja pewnie się na niego zdecyduję. Może pojedź do jakiegoś sklepu obejrzeć go w naturze i dopiero wtedy podejmij decyzję :confused:
 
reklama
To może Karola zapytaj jeszcze faceta, jak długo mieści się dziecko w foteliku z tym stoliczkem. Chyba, że wiesz jak on głęboko wchodzi :confused:
 
Do góry