reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki fotelik dla naszego skarba :)

niby bez problemu moge go oddac jak mi sie nie spodoba a co do pasa to tylko go poluzowac gdy bedziesz obniżać oparcie do tyłu i później znów na maxa zapiąć tj. tyle ile trzeba. długość pasa 2,20 więć powinno być spoko wiem wiem ze lepiej sprawdzic no ale jak nigdzie nie moge go zobaczyc a na zdjeciu i z opisu sprawia wrazenie naprawde bezpiecznego.
 
reklama
Rany, mam w głowie zamęt jak Was czytam :szok: Nie mam pojęcia jeszcze jaki fotelik my wybierzemy... a już niedługo trzeba będzie jakiś kupić, bo w naszym Milenka ledwo się już mieści jak ma ubrany kombinezon.

Zastanawiam się czy warto kupować fotelik do 36kg... po pierwsze:
czy przez te 10 lat użytkowania (w przybliżeniu) materiał z którego jest zrobiony będzie tak samo wytrzymały jak na początku? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć....
A po drugie to tak sobie myslę, że za kilka lat okaże się, że są na rynku lepsze, bardziej bezpieczne foteliki niż te sprzed 5 lat i może będziemy wolały wtedy wybrać taki bezpieczniejszy?

Słyszałyście o Polaku który wymyslił jakiś super bezpieczny fotelik? Chyba firma Mercedes ma się wciąć za testy tego i może produkcję....
Może się okazać, że za 2-3 lata wejdzie jakaś nowa technologia i wszystkie foteliki które teraz uważane są za bezpieczne, przestaną za takie uchodzić, bo na rynku pojawią się nowe, które bardzo dobrze będą przechodziły crash-testy przy 120, a nie 60km/h :confused:
Wiem wiem... trochę zaczynam juz fantazjować :-p ale ja się chyba jednak nie zdecyduję na taki "długowieczny" fotelik i będę wolała za mniej więcej 3-4 lata kupić nowy, bezpieczniejszy :tak:
 
Co trwalosci,to zupelnie sie zgadzam.Tym bardziej jak dzieciatko jest strasze i sie kreci:-D...material sie naprawde wyciera(nam Maxi Cosi corci az sie podarl).
 
no to postanowione przekonał mnie argument że za 2-3 lata będzie coś bardziej bezpiecznego :tak::tak::tak:kupujemy w sobotę przedział wagowy 9-18 albo maxi cosi Tobi albo cos z Romera. i kolejne rozmyslania :cool::rofl2::rofl2:
 
A my juz zakupiliśmy Chicco Key 1 XPlus. Dzisiaj pierwszy raz Tosia w nim jechała i ja jestem zadowolona z zakupu. Kupiłam go w cenie 410 zł na Allegro+ koszta przesyłki - w sumie wyszło 440zł, więc nie jakis straszny majątek.
W Coneco nie podoba mi sie tapicerka- mysle, że może się wycierać i ogólnie nie lubię takiego materiału... I tez nie jeste,m zwolenniczką tych fotelików do 36 kg- zdąży się zniszczyć, poplamic itd...Poza tym jak cos jest do wszystkiego to często do niczego..,...
My w ogóle korzystamy też z Maxi Cosi Priori- ale starego modelu- u teściowej w aucie go mamy-pożyczony od znajomych. Na pewno Maxi cosi jest lepszy- taki bardziej solidny. No ale kosztuje tez prawie dwa razy tyle co Chicco...Bedziemy musieli go oddać za jakies 3 miesiące więc wtedy trzeba bedzie kupićjeszcze jeden fotelik do teściów. Teściowa odbiera Tosię ze żłobka i przekładanie fotelika to dla mnie masakra...
 
no coraz bardziej się przekonuję, że jednak ten fotelik do 36kg to może rzeczywiście nie najlepszy pomysł. Faktycznie technologia idzie do przodu z każdym rokiem i będę potem załować, że kupiłam coś co nie jest już najbardziej bezpieczne i estetyczne,b o fakt, że przez 10 lat to fotelik nie będzie już jak nówka...:baffled: i znowu nie wiem co robić...
 
a my zamowilismy Maxi cosi tobi taki czerwony w kwiatuszki:tak:

i cieszy mnie bardzo ze takie jestescie z niego zadowolone!! juz nie moge sie doczekac kiedy go odbiore:tak:
 
reklama
Do góry