reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki fotelik dla naszego skarba :)

karola-04

Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
Dołączył(a)
9 Sierpień 2006
Postów
4 626
tak sobie pomyślałam mamy temat o wózkach to i fotelikach trzeba. w końcu moim skromym zdaniem to też baaaaardzo ważny element do podróżowania dla naszych maluszków a na rynku jest tyle modeli że trudno się zdecydować i pewnie najlepsze są opinie tych co już miały styczność z danym fotelikiem.
więc do dzieła.

JAKI macie fotelik dla swojego maluszka???????????

ja wybieram się w czwartek do sklepu aby coś kupić i naprawdę chętnie zapoznam się z waszymi opiniami.

pewnie za jakiś czas będzie: jaki rowerek, jakie rolki, itp.
 
reklama
Kasiad my myślimy dokładnie o tym samym foteliku - uzyskał najlepsze oceny bezpieczenstwa w swojej grupie, no i rośnie wraz z dzieckiem, czyli nie trzeba kupować kilku fotelików tylko jeden i juz wystarcza do 12 roku zycia. narazie nasz Hubek jeździ w tym pierwszym fotleiku co jest do 13kg
 
aga-pg, fajny ten fotelik. My jeszcze jezdzimy w foteliku do 13 kg, tez MAxi Cosi. No i jestesmy z niego zadowolone wiec pewnie kolejny tez bedzie maxi cosi. Moze taki jaki Ty masz?
 
Prx%20Oceanic%20Reflection.jpg

A my mamy taki i też:-D:-D:-D jesteśmy bardzo zadowoleni.
 
Hej
Poza firmą radziłabym przed zakupem pojechać do sklepu samochodem i o ile jest to możliwe zobaczyć, czy fotelik będzie pasował, tzn. czy pas bezpieczeństwa jest dostatecznie długi.
Nasz mały fotelik (do 9kg) któy mieliśmy na początku nie dawał się zapiąć poprawnie z tyłu w samochodzie mojego ojca a ten fotelik, któy mamy teraz (do 13kg) jest tak szeroki, że praktycznie pas bezp. jest "na styk" w naszym samochodziku, bo fotelik jest dość szeroki.
To taka praktyczna rada trochę "z innej beczki"
Pozdrawiam
 
:szok:ale cena :-D jak moja wypłata moze i nawet by zabrakło na niego;-)
Pensję to ja miałam wyższą, ale teraz dostaję rodzinne z wychowawczym i też mi na fotelik nie starczyłoby z tego :-D Cena rzeczywiście wysoka, ale fotelik ma bardzo wysokie oceny, a więc jest bezpieczny, a poza tym to jeden porządny zakup na wiele lat, ten folelik posłuży już właściwie do końca, do kiedy trzeba jeżdzić w foteliku. Tak wiele stopni ustawienia szerokości, wysokości i głębokości powoduje, że jest bezpieczny w różnych fazach wzrostu dziecka, bo można go zawsze idealne dopasować, czy do dziecka niskiego, wysokiego, grubego czy chudego.
 
reklama
Do góry