reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki fotelik samochodowy?

witam,
moje 3-letnie dziecko o wadze 14kg podrózuje w foteliku maxi cosi priori xp. zastanawiam sie kiedy i czym powinnam sie sugerować planując zmianę fotelika na większy (chodzi mi tylko wgląd na dziecko tzn po czym poznac że już czas na zmianę)? co do modelu fotelika to w dalszym ciągu maxi cosi raczej rodi xp

Witam,
1. Waga dziecka przekracza limit.
2. Pasy uprzęży nie dają się poprawnie zapiąć.
3. Linia oczu wystaje ponad górną krawędź oparcia fotelika.
 
reklama
Witam,
mam pytanie odnośnie doboru fotelika dla mojego nietypowego dziecka. Nie wiem jaki fotelik wybrać dla dziecka 5 miesięcznego, które wyrasta z fotelika 0-13, zaczyna mu wystawać główka. Myślałam o foteliku 0-18 montowanym tyłem do kierunku jazdy takim jak bs izi combi x3 lub bs izi kid x3. Samochód bez izofix. Większośc testów fotelikow 0-18 jest przeprowadzana z isofix i nie wiem jak się sprawdzi w zapięciu pasami. A może jakiś inny fotelik? Waga dziecka 8300.
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź:-D
 
Foteliki bardzo dobre jakościowo robi Lionelo, z kim bym nie rozmawiała a miał fotelik tej marki to sobie chwali. Nasz kupowaliśmy przez ich oficjalny serwis na lionelo.com/product_category/foteliki-samochodowe. Duzy wybór, różne kolory, baardzo długa gwarancja i najfajniejsze tutaj jest, że fotelik niejako rośnie razem z dzieckiem, nie trzeba po roku czy dwóch kupować nowego...a nie jest to tani sprzęt przecież.
 
Do góry