reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki fotelik samochodowy?

My mamy renoluxa. Dużo czytałam przed jego zakupem i raczej wszystkie opinie były pozytywne, ja tez jestem zadowolona. Mimo dwch lat codziennego użytkowania materiał jest nadal w idealnym stanie. jedyną wadą jest to, że dość niewygodnie sie go rozklada i niepotrzebnie dokupiliśmy zagłówek, bo starczy ten samochodowy.
Teraz przymierzamy się do kolejnego fotelika, bo waga 18 kg już jest bliska, a w zimowej kurtce bardzo trudno dopiąć pasy. zdecydowałam sie na graco, ale ten tańszy. Zastanawiam sie tylko czy dla dziecka o wzroście ok. 100 cm nie jest jescze za nisko.
 
reklama
Ja mam wózek Roana razem z fotelikiem,ogolnie sobie chwalę,bo jest wygodny, ma dobrze wyprofilowaną rączkę i jest lekki,właściwie nie różni się od chicco, ale Karolcia strasznie się w nim poci,latem spływała nawet siedząc na golaska,chociaż szwagierka,która ma chicco skarżyła się na to samo,więc nie wiem czy to akurat wada tej firmy.
Teraz też już szukam większego fotelika bo w kombinezonie się już nie mieścimy.
 
Poradzcie proszę, jaki fotelik samochodowy będzie dobry a niedrogi dla takiego maluszka zaraz po porodzie no na pierwsze miesiące życia. Mam na myśli kwotę do 250zł.

Pozdrawiam doświadczone mamusie ;D
 
reklama
używanych fotelików nie razde kupować.. nigdy nie wiadomo, czy nie był po wypadku!! a powypadkowe foteliki niestety traca swe ochronne właściwości zazwyczaj.. jak masz 250 zl wydac to kupisz nowy i solidny.. ja miałam deltim Grillo - w/g mnie świetny a - duży - wystarczył na cały rok. ale wiem, że niektóre mamy nie są z niego zadowolone.
jak każdy ma swoje fanki i swoich przeciwników :p
 
Do góry