reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki fotelik samochodowy?

reklama
Z wozka Deltim nie jestem zadowowloan,z a to z fotelika bardzo -jest duzy, ladny inie taki drogi. Zaleta jest to, ze mozna go wpiac w kolka od wozka Deltim. NA wakacjach swietnie sluyzyl zamiast lezaczka. Jedyna wada, ze trzeba go za kazdym razme wpinac i wypinac z samochodu a wiem ze sa takie foteliki gdzie raz na zawsze wpina sie podsatwe i tylko na nia nakalda sie fotelik, ale przypuszczam,z e to drogie rozwiazanie.
 
..a to wcale nie jest drogie..

my od 8 miesiecy uzywamy wozka z fotelikiem tutek max plus
fotelik-super! córcia uwielbia sie w nim bujać,do tego ma dodatkowe przykrycie na nózki
sam fotelik to cena ok 220 zl
w komplecie z wózkiem w kolorystyce calosci i duzo dodatkow w cenie 1.100 zl
podaje linka dla zainteresowanych:
http://www.krasnal.pl/artykuly.php?...=112&od=&idk=17738&idpp=0&hasid=buryju&lang=1

stelaz wozka ma specjalny adapter,w ktory tylko wklada sie fotelik
nie raz tak robilam zakupy-nie trzeba nawet budzic malucha

 
Dzień dobry Wszystkim Mamom i Tatom. Otóż czy ktoś z Was używa fotelika Megamax firmy Patti (SENA) ? Który byscie wybrali - Megamax 9-36kg czy Ramatti 9-18kg dla malucha 9 miesięcznego ok.10kg i wzroście 80cm? Nasz Szkrab jest powyżej 97 centyla wzrostu i martwię się na jak długo wystarczy nam fotelik Ramatti??
 
Ello wszystkie mamy. Pisze posta związanego z wyborem fotelika samochodowego - takiego super bezpiecznego, bo to najważniejsza sprawa. Piszczie proszę jaki fotelik według was jest tym the best według was. Cena nie gra roli, bo chodzi o bezpieczeństwo mojej Juleczki. Pozdrawiam cieplutko:unsure:
 
Hej, ja jestem na tym samym etapie od dwóch dni szukam czegoś sensownego w necie i nie mogę się zdecydować, jak fajny to cena jak z kosmosu,a jak w miarę cena to coś w nim nie tak. Zastanawiam się nad fotelikiem Deltim Mały Podróżnik, może ktoś z Was go użytkuje i chciałby podzielić się swoimi spostrzeżeniami.
 
Ja mam recaro i jestem zadowolona.Dziewczyny najwazniejsze aby taki fotelik na wszystkie grupy mial pasy dla dzieci wlasne 5punktowe,ktore pozniej sie wyciaga.Musi miec zmniejszenie aby dziecko''nie latalo'' w nim.Biodra maja dotykac scianek pomniejszenia(jesli rozumiecie o czym mowa).Fotelik musi miec oklo bioder scianki tak aby pas mial prowadzenie i w razie czego nie uszkodzic dziecka.tak nasz wyglada ale mamy niebiesko-czarny.
Zobacz załącznik 25880
 
my uzywamy Maxi COsi TOBI podobno najlepszy w swojej klasie ale @#$$ drogi - 860 plus wynegocjowałam ochraniacz na fotel
 
reklama
PIOTRZE - sugeruję kupienie modelu 9-18
9-36 nie polecam bo nie chroni dostatecznie maluchow i wiele dziewczyn jest z takiej opcji niezadowolonych
 
Do góry