reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki ginekolog najlepszy we Wrocławiu? Starania o zajscie w ciążę!

Dołączył(a)
8 Maj 2020
Postów
3
Bardzo proszę o pomoc. Od paru lat nie umiem zajść w ciążę. Już wszystkie wyniki w normie. Dziecka nadal nie ma. Chodziłam do lekarza byłam zadowolona. Ale nadal nie ma efektów. Biorę heparyne, Glucopage, euthyrox. Owulacja za owulacja. Nie umiem zaskoczyć. Mam 1 dziecko ma 8 lat. Nie umiem ponownie zajść w ciążę. Znacie jakiegoś dobrego lekarza który mógłby mi pomóc? Z góry dziękuję!
 
reklama
Rozwiązanie
We Wrocławiu polecam dwie kliniki niepłodności - Polmedis (z lekarzy tam pracującycb dr Polak, dr Elias) i Invimed (z lekarzy tam pracujących dr Gizler, dr Trzeciak, dr Lachowski, dr Kozioł), u tych lekarzy byłam lub ktoś z moich znajomych u nich sie leczył z pozytywnym skutkiem. Klinika leczenia niepłodności to nie tylko in vitro tylko szczegółowa diagnostyka. Ja akurat przeszłam przez in vitro, ale wcześniej przez prawie 8 miesięcy miałam diagnostykę.
Jeśli nie chcesz w klinice to możesz umówić się do dr Gizlera lub Trzeciaka w poliklinice na grobli, dr Lachowski ma swój gabinet itp.
Spoza kliniki polecany jest też młody Woyton (ten, który pracuje na Borowskiej), Fuchs, Fabijański, Saczko, Wurm.

Miałaś sprawdzana drożność jajowodów...
We Wrocławiu polecam dwie kliniki niepłodności - Polmedis (z lekarzy tam pracującycb dr Polak, dr Elias) i Invimed (z lekarzy tam pracujących dr Gizler, dr Trzeciak, dr Lachowski, dr Kozioł), u tych lekarzy byłam lub ktoś z moich znajomych u nich sie leczył z pozytywnym skutkiem. Klinika leczenia niepłodności to nie tylko in vitro tylko szczegółowa diagnostyka. Ja akurat przeszłam przez in vitro, ale wcześniej przez prawie 8 miesięcy miałam diagnostykę.
Jeśli nie chcesz w klinice to możesz umówić się do dr Gizlera lub Trzeciaka w poliklinice na grobli, dr Lachowski ma swój gabinet itp.
Spoza kliniki polecany jest też młody Woyton (ten, który pracuje na Borowskiej), Fuchs, Fabijański, Saczko, Wurm.

Miałaś sprawdzana drożność jajowodów?
Zostaje też ewentualnie immunologia do sprawdzenia, bo po tylu latach może coś się zmienić w organizmie. Jajowody mogą być niedrożne, możesz mieć dużo więcej cykli bezowulacyjnych, możesz mieć zbyt wysoka prolaktyna lub coś immunologicznego.
U mnie hashimoto + lekka hipoinsulemia + immunologia. Bralam eythyrox, gluckophage i nic. Dopiero po włączeniu leczenia immuno udało się.

Powodzenia!
 
Rozwiązanie
Do góry