reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki kocyk będzie dobry?

mama.mi

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Listopad 2010
Postów
16
witajcie, pomozcie mi w wyborze
jaki kocyk bedzie najlepszy - mniejszy (75x100) czy większy (100x150)?? chce zeby byl cieply i dorbej jakosci, i w przyzwoitej cenie.. czy moglybyscie polecic jakis konkretny produktu, firmę, namiary bo nie mam zbyt wiele czasu na szukanie?
 
reklama
witam ja polecam kocyki te mniejsze 75x100
ja kupowałam w sklepie " KRASNAL" i " Bobas "
za kocyk z krasnala bardzo gruby i milusi (niepamietam materialu ) zapłaciłam 64 zł
a z bobasa ok 55 zł
ale ja mialam termin na 15 stycznia a urodziłam 28 grudnia 2009 akurat sie bardzo przydały na te mrozy
dostałam rowniez fantastyczny kocyk z niemiec taki 2 stronny (jedna strona polar gruby druga bawełna ) z firmy O"KAY ale nie widzialam ani w polsce ani w allegro takich

nie polecam kupowania z allegro (ja osobiscie musze dotknac i zobaczyc materiał ) oraz z supermarketow
 
myślę, że większy byłby optymalny ale to znowu nie aż taki wydatek więc można i dwa kupic, napewno się przyadzą
ja się rozglądałam, wybór jest spory i kupiłam bawełniano akrylowy z Womaru maly i wiekszy, polecila mi znajoma i nie narzekamy, jest miekki, cieply i wytrzymal juz niejedno ;)
 
teraz niestety nie mam pod ręką żadnego kocyka mojego maleństwa , ale powiem jedno :) na pewno nie polecam kupować na allegro, ponieważ nie możesz sprawdzić jaki jest to material ;)
 
Większy kocyk jest praktyczniejszy. Przede wszystkim jeśli bobas podrośnie kocyk nadal będzie służyć. Polecamy kocyki polskiej produkcji a odradzamy sprowadzane z chin z wiadomych powodów. Ceny są różne ale najczęściej w granicach 20-50zł w zależności od sklepu i marki.
 
Hej,
a czy bawełniano-akrylowy się sprawdzi? Widzę, że dużo osób taki kupuje, ale to nie utwierdza mnie w przekonaniu, że jest dobry :)
 
reklama
Bawełniany kocyk jak najbardziej się sprawdzi i będzie ciepły,wygodny dla dziecka. Nad jaką firmą się zastanawiasz oraz jaki budżet posiadasz na ten cel?
 
Do góry