reklama

Jaki kocyk będzie dobry?

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez mama.mi, 24 Luty 2011.

1. mama.mi

mama.mi Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witajcie, pomozcie mi w wyborze
    jaki kocyk bedzie najlepszy - mniejszy (75x100) czy większy (100x150)?? chce zeby byl cieply i dorbej jakosci, i w przyzwoitej cenie.. czy moglybyscie polecic jakis konkretny produktu, firmę, namiary bo nie mam zbyt wiele czasu na szukanie?

2. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam ja polecam kocyki te mniejsze 75x100
    ja kupowałam w sklepie " KRASNAL" i " Bobas "
    za kocyk z krasnala bardzo gruby i milusi (niepamietam materialu ) zapłaciłam 64 zł
    a z bobasa ok 55 zł
    ale ja mialam termin na 15 stycznia a urodziłam 28 grudnia 2009 akurat sie bardzo przydały na te mrozy
    dostałam rowniez fantastyczny kocyk z niemiec taki 2 stronny (jedna strona polar gruby druga bawełna ) z firmy O"KAY ale nie widzialam ani w polsce ani w allegro takich

nie polecam kupowania z allegro (ja osobiscie musze dotknac i zobaczyc materiał ) oraz z supermarketow

3. reklama
  4. supcia

supcia Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    myślę, że większy byłby optymalny ale to znowu nie aż taki wydatek więc można i dwa kupic, napewno się przyadzą
    ja się rozglądałam, wybór jest spory i kupiłam bawełniano akrylowy z Womaru maly i wiekszy, polecila mi znajoma i nie narzekamy, jest miekki, cieply i wytrzymal juz niejedno ;)

5. martuska300

martuska300

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  6. nova123

nova123

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  7. agniecha_bebecha

agniecha_bebecha Mama Majozy

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    też polecam oba rozmiary. Osobiście mam 4 małe kocyki z tych cieńszych, jeden duży polarowy ale też cienki i dwa duże grubasy na zimę :tak:

8. odziez-dziecieca

odziez-dziecieca

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    teraz niestety nie mam pod ręką żadnego kocyka mojego maleństwa , ale powiem jedno :) na pewno nie polecam kupować na allegro, ponieważ nie możesz sprawdzić jaki jest to material ;)

9. Nasz-Koliberek_pl

Nasz-Koliberek_pl Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Większy kocyk jest praktyczniejszy. Przede wszystkim jeśli bobas podrośnie kocyk nadal będzie służyć. Polecamy kocyki polskiej produkcji a odradzamy sprowadzane z chin z wiadomych powodów. Ceny są różne ale najczęściej w granicach 20-50zł w zależności od sklepu i marki.

10. reklama
  11. zuziazuzia

zuziazuzia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej,
    a czy bawełniano-akrylowy się sprawdzi? Widzę, że dużo osób taki kupuje, ale to nie utwierdza mnie w przekonaniu, że jest dobry :)

12. Lidibrii_pl

Lidibrii_pl Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bawełniany kocyk jak najbardziej się sprawdzi i będzie ciepły,wygodny dla dziecka. Nad jaką firmą się zastanawiasz oraz jaki budżet posiadasz na ten cel?

Poleć forum