reklama

Jaki kocyk będzie dobry?

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez mama.mi, 24 Luty 2011.

1. mama.mi

mama.mi Zaciekawiona BB

witajcie, pomozcie mi w wyborze
    jaki kocyk bedzie najlepszy - mniejszy (75x100) czy większy (100x150)?? chce zeby byl cieply i dorbej jakosci, i w przyzwoitej cenie.. czy moglybyscie polecic jakis konkretny produktu, firmę, namiary bo nie mam zbyt wiele czasu na szukanie?

2. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

witam ja polecam kocyki te mniejsze 75x100
    ja kupowałam w sklepie " KRASNAL" i " Bobas "
    za kocyk z krasnala bardzo gruby i milusi (niepamietam materialu ) zapłaciłam 64 zł
    a z bobasa ok 55 zł
    ale ja mialam termin na 15 stycznia a urodziłam 28 grudnia 2009 akurat sie bardzo przydały na te mrozy
    dostałam rowniez fantastyczny kocyk z niemiec taki 2 stronny (jedna strona polar gruby druga bawełna ) z firmy O"KAY ale nie widzialam ani w polsce ani w allegro takich

nie polecam kupowania z allegro (ja osobiscie musze dotknac i zobaczyc materiał ) oraz z supermarketow

3. reklama
  4. supcia

supcia Zaciekawiona BB

myślę, że większy byłby optymalny ale to znowu nie aż taki wydatek więc można i dwa kupic, napewno się przyadzą
    ja się rozglądałam, wybór jest spory i kupiłam bawełniano akrylowy z Womaru maly i wiekszy, polecila mi znajoma i nie narzekamy, jest miekki, cieply i wytrzymal juz niejedno ;)

5. martuska300

martuska300 Początkująca w BB

6. nova123

nova123 Początkująca w BB

7. agniecha_bebecha

agniecha_bebecha Mama Majozy

też polecam oba rozmiary. Osobiście mam 4 małe kocyki z tych cieńszych, jeden duży polarowy ale też cienki i dwa duże grubasy na zimę :tak:

8. odziez-dziecieca

odziez-dziecieca Początkująca w BB

teraz niestety nie mam pod ręką żadnego kocyka mojego maleństwa , ale powiem jedno :) na pewno nie polecam kupować na allegro, ponieważ nie możesz sprawdzić jaki jest to material ;)

9. Większy kocyk jest praktyczniejszy. Przede wszystkim jeśli bobas podrośnie kocyk nadal będzie służyć. Polecamy kocyki polskiej produkcji a odradzamy sprowadzane z chin z wiadomych powodów. Ceny są różne ale najczęściej w granicach 20-50zł w zależności od sklepu i marki.

10. reklama
  11. zuziazuzia

zuziazuzia Początkująca w BB

Hej,
    a czy bawełniano-akrylowy się sprawdzi? Widzę, że dużo osób taki kupuje, ale to nie utwierdza mnie w przekonaniu, że jest dobry :)

12. Lidibrii_pl

Lidibrii_pl Zaciekawiona BB

Bawełniany kocyk jak najbardziej się sprawdzi i będzie ciepły,wygodny dla dziecka. Nad jaką firmą się zastanawiasz oraz jaki budżet posiadasz na ten cel?

Poleć forum