reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Jaki kolor oczu :-)

MartuchaM

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A nam sie nie zmienil ;-) Mamy caly czas niebieskie - a juz 5ty mies :)

reklama

Monia79

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Witam! :)
MaMalgosia podobno oczka zmieniają kolor do 6 m-ca, wtedy już się "ustala" prawidłowy kolor :)
Moja Mała zaraz po urodzeniu miała ciemny granat, teraz (2 m-ce) wyjaśniały i są jasne niebieskie. Ciekawe jak będzie później ;D

Pozdrowionka
Monia

kanoot

STYCZNIOWA MAMA '06
Rozwiązania
0
moja niunia urodzila sie jakto zwykle bywa z takimi granatowymi,az prawie czarymi,okolo 2 miesiaca juz miala takie blekitne,okolo 4 miesiaca zrobily sie szare a teraz w prawie 5 miesiacy sa znowu blekitne,z dnia na dzien jasniejsze.tez jestem ciekawa czy sie jeszcze zmienia bo ja jak i tata Mileny mamy brazowe.

aqua1-23

Mama Marcowa 06` Wrześniowe mamy'08
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
u nas tak samo ja i mąż mamy brązowe oczy a Kuba jasno szare i nic nie zapowiada się na zmiane . Ciekawe :)

kanoot

STYCZNIOWA MAMA '06
Rozwiązania
0
ja juz doszlam ze moze po moim tacie,on mial takie szaro niebieskie

anaconda27

styczniówka2006
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
U Majki na początku były granatowe oczka, a teraz robią się szare, chciałabym żeby miała po mnie oczka brązowe ;D

nikita000

AGATKA
Miasto
Warszawa/Bemowo
Rozwiązania
0
Klaudia mial ciemne granatowe
tata ma niebieskie ale b. jasne
ja mam zielone

a Klaudia ma teraz niebieskie ciemniejsze niz tata ale jasniejsze niz jak sie uridzila

jaszczurka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Juleczek jak sie urodził to miał ciemny granat
ja natomiast mam piwne a jego tata zielone

A terza mojemu symnkowi robia sie piwne po mamusi :)

reklama

Ilona1009

Wrześniowa mama 2005
Rozwiązania
0
Mój synek urodził się z niebieskimi oczkami później miał jakieś takie dziwne niebiesko-zielono-piwne a teraz ma brązowe po tatusiu.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry