reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Jaki kolor oczu :-)

agnieszka81

Fan(ka)
Rozwiązania
0
u nas identycznie:-D:-D:-D Kubuś jak się urodził miał granatowe, ale prześwitywało mu brązowe spod spodu i zbiegiem czasu zrobiły mu się ciemno brązowe :tak::tak::tak:
Ja mam niebieskie oczy, Krzysiek piwne.

reklama

umm yasin

Zaangażowana w BB
Miasto
Londyn
Rozwiązania
0
chyba nie ma wegoly kiedy zmienia sie kolor oczu bo moze to byc szybki proces lub wolny , ktorki i dlugi.Ale jak rozpoznac ktory kolor bedzie dominujacy. Co obserowac. Obwodki oczu czy raczej srodek. Nie mogesie doczekac jaki kolor wyjdzie u mojego bobaska - obwodki ma ciemno niebieskie, brazowe kreseczki w srodku a spodspodu przebija szaro-niebieski.... Napiszcie prosze

potworek.pl

Potworkowa Mama :)
Miasto
Brzeg
Rozwiązania
0
Moja Oliwka jak się urodziła miała oczka niemalże czarne, a później bardzo szybko zmieniły kolor na brązowy i tak już jej zostało.Dodam, że ja mam piwne, tatuś Oliwki też ma piwne oczy.

mamaEmilki2005

Justyna,potrójna mama...
Miasto
Legionowo
Rozwiązania
0
Nasza Emilcia jak większość maluszków miała granatowe tęczówki a jak skończyła roczek "zmieniła" na piwne - po mamusi, bo mąż ma niebieskie.

czupiorek4

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Proszę kliknąć na ikonę 'Szybka Odpowiedź' w poście powyżej aby aktywować Szybką Odpowiedź.

czupiorek4

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
u mnie wszyscy mają brązowe ocz (ja,mąż,starsza córka)..............
.............tylko młodsza Hania ma niebieskie , ma pół roku i nie zanosi się tu na jakąś zmianę....
to dopiero jest dziwna sprawa ;)

Miasto
Northampton || UK
Rozwiązania
0
Blaneczka ma zilono brazowe , jak sie urodzila miala niebiesciutkie - Tsciowa juz myslala ze bedzie maial po niej oczka ale nie :-p.
Ja mam piwne maz tez piwne- wlosy braz sredni, Blancia jak sie urodzila byla blondynka taka ciemna ale coraz wiecej wloskow jest i s coraz ciemniejsze a moj Maz ma czarne wiec nie wiedzialam po kim mialaby miec jasne jak wszyscy w rodzinie ciemni :tak:;-)

NikaMD

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
u mnie wszyscy mają brązowe ocz (ja,mąż,starsza córka)..............
.............tylko młodsza Hania ma niebieskie , ma pół roku i nie zanosi się tu na jakąś zmianę....
to dopiero jest dziwna sprawa ;)

U nas jest podobnie :tak: ja mam oczy brązowe i ciemne włosy, mąż oczy brązowe i ciemne włosy a syn bladasek o niebieskich oczach (i to mu sie juznie zmieni raczej bo ma ponad półtora roku), ale buźka wypisz wymaluj czysty tatuś :tak:

czupiorek4

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
... u nas to nawet z podobieństwem jest trudno :) przynajmniej mi sie tak wydaje ......

reklama

milka1980

sierpniowa mama' 07
Miasto
Kanada,windsor
Rozwiązania
0
moja Helunia jak tylko sie urodzila to tez miala ciemno granatowe,a po 2miesiacach zaczely jej brazowiec i teraz ma ciemno brazowe takie jak jej dzidzius ze strony meza:-).Maz ma piwno-brazowe a ja piwno-zielone;-)

Do góry