)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jaki kolor oczu :-)

Rysica

Mama Szymusia i Monisi :)
Miasto
Warszawa/Pruszków
Rozwiązania
0
Postanowiłam odświeżyć ten wątek, bo bardzo mnie intryguje kolor oczu mojej córeczki!
Ja mam oczy brązowe, mąż niebieskie
Szymek jak się urodził to miał granatowe ale bardzo szybko mu zjaśniały i przez 2 lata miał niebieściutkie, potem zrobiły się szare, a teraz ma zielone - jasno zielone (ma 4,5 roku)
Monika urodziła się z ciemnymi oczkami, ciemniejszymi niż Szymkowe. Przez bardzo długi czas myślałam, że skoro są dużo ciemniejsze niż Szymka, to będą brązowe, ale czas mija a one są cały czas... szare? hmmmm
Na początku mówiłam o nich grafitowe, bo naprawdę na takie wyglądały, teraz w zależności od światła są grafitowe albo szare, ale w mocniejszym świetle, jak zwężają jej się źrenice, widać przy źrenicy przebłyski cieplejszego" odcieniu - coś jak khaki/ciemny beż?? Jakie one w końcu będą?? Wkurza mnie jak ludzie mówią, że SĄ niebieskie... Bo ja nie widzę tam ani grama niebieskiego. Tylko taki ciemny odcień szarego...
to zdjęcie z dzisiaj - tak wyglądają w rzeczywistości:
oczka.jpg
żeby nie było, że są niebieskie - nie są... Po prawej są trzy kwadraciki, kolory pobrane "pipetą" (takie narzędzie w zwykłym paintcie) z wybranych części oka.
Dla porównania - oczy Szymka i Moniki robione tym samym aparatem, z fleshem, w takich samych ustawieniach (na górze oczy Szymka na dole oczy Moniki, obydwoje mieli wtedy ok 5 m-cy):
oczka Sz-M 1.jpg
kolor jest ewidentnie inny...
ale JAKI będzie?? Powiem szczerze, ze to głupie uczucie nie wiedzieć jaki kolor oczu ma dziecko :(
aaa Szymek miał oczy niebieskie a teraz zmieniły się na zielone też z jakimś beżowo/jasno brązowymi przebłyskami w środku:
oczka Szymka 4m-4l.jpg
tu jak miał 5 micy (góra) i 4 lata (dół)

Wiem, że ludzie mają poważniejsze problemy, ale przecież forum jest też do takich tematów :)
Więc mam nadzieję, że ktoś mi podpowie jaki to kolor jest/będzie :)

reklama

Elenaa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Postanowiłam odświeżyć ten wątek, bo bardzo mnie intryguje kolor oczu mojej córeczki!
Ja mam oczy brązowe, mąż niebieskie
Szymek jak się urodził to miał granatowe ale bardzo szybko mu zjaśniały i przez 2 lata miał niebieściutkie, potem zrobiły się szare, a teraz ma zielone - jasno zielone (ma 4,5 roku)
Monika urodziła się z ciemnymi oczkami, ciemniejszymi niż Szymkowe. Przez bardzo długi czas myślałam, że skoro są dużo ciemniejsze niż Szymka, to będą brązowe, ale czas mija a one są cały czas... szare? hmmmm
Na początku mówiłam o nich grafitowe, bo naprawdę na takie wyglądały, teraz w zależności od światła są grafitowe albo szare, ale w mocniejszym świetle, jak zwężają jej się źrenice, widać przy źrenicy przebłyski cieplejszego" odcieniu - coś jak khaki/ciemny beż?? Jakie one w końcu będą?? Wkurza mnie jak ludzie mówią, że SĄ niebieskie... Bo ja nie widzę tam ani grama niebieskiego. Tylko taki ciemny odcień szarego...
to zdjęcie z dzisiaj - tak wyglądają w rzeczywistości:
Zobacz załącznik 529466
żeby nie było, że są niebieskie - nie są... Po prawej są trzy kwadraciki, kolory pobrane "pipetą" (takie narzędzie w zwykłym paintcie) z wybranych części oka.
Dla porównania - oczy Szymka i Moniki robione tym samym aparatem, z fleshem, w takich samych ustawieniach (na górze oczy Szymka na dole oczy Moniki, obydwoje mieli wtedy ok 5 m-cy):
Zobacz załącznik 529467
kolor jest ewidentnie inny...
ale JAKI będzie?? Powiem szczerze, ze to głupie uczucie nie wiedzieć jaki kolor oczu ma dziecko :(
aaa Szymek miał oczy niebieskie a teraz zmieniły się na zielone też z jakimś beżowo/jasno brązowymi przebłyskami w środku:
Zobacz załącznik 529468
tu jak miał 5 micy (góra) i 4 lata (dół)

Wiem, że ludzie mają poważniejsze problemy, ale przecież forum jest też do takich tematów :)
Więc mam nadzieję, że ktoś mi podpowie jaki to kolor jest/będzie :)
I jaki teraz kolor oczu ma córeczka? Bo moja ma podobne i nie wiem jakie bedzie miala docelowe

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry