reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki kolor oczu :-)

u nas identycznie:-D:-D:-D Kubuś jak się urodził miał granatowe, ale prześwitywało mu brązowe spod spodu i zbiegiem czasu zrobiły mu się ciemno brązowe :tak::tak::tak:
Ja mam niebieskie oczy, Krzysiek piwne.
 
reklama
chyba nie ma wegoly kiedy zmienia sie kolor oczu bo moze to byc szybki proces lub wolny , ktorki i dlugi.Ale jak rozpoznac ktory kolor bedzie dominujacy. Co obserowac. Obwodki oczu czy raczej srodek. Nie mogesie doczekac jaki kolor wyjdzie u mojego bobaska - obwodki ma ciemno niebieskie, brazowe kreseczki w srodku a spodspodu przebija szaro-niebieski.... Napiszcie prosze
 
Moja Oliwka jak się urodziła miała oczka niemalże czarne, a później bardzo szybko zmieniły kolor na brązowy i tak już jej zostało.Dodam, że ja mam piwne, tatuś Oliwki też ma piwne oczy.
 
Nasza Emilcia jak większość maluszków miała granatowe tęczówki a jak skończyła roczek "zmieniła" na piwne - po mamusi, bo mąż ma niebieskie.
 
Proszę kliknąć na ikonę 'Szybka Odpowiedź' w poście powyżej aby aktywować Szybką Odpowiedź.
 
u mnie wszyscy mają brązowe ocz (ja,mąż,starsza córka)..............
.............tylko młodsza Hania ma niebieskie , ma pół roku i nie zanosi się tu na jakąś zmianę....
to dopiero jest dziwna sprawa ;)
 
Blaneczka ma zilono brazowe , jak sie urodzila miala niebiesciutkie - Tsciowa juz myslala ze bedzie maial po niej oczka ale nie :-p.
Ja mam piwne maz tez piwne- wlosy braz sredni, Blancia jak sie urodzila byla blondynka taka ciemna ale coraz wiecej wloskow jest i s coraz ciemniejsze a moj Maz ma czarne wiec nie wiedzialam po kim mialaby miec jasne jak wszyscy w rodzinie ciemni :tak:;-)
 
u mnie wszyscy mają brązowe ocz (ja,mąż,starsza córka)..............
.............tylko młodsza Hania ma niebieskie , ma pół roku i nie zanosi się tu na jakąś zmianę....
to dopiero jest dziwna sprawa ;)


U nas jest podobnie :tak: ja mam oczy brązowe i ciemne włosy, mąż oczy brązowe i ciemne włosy a syn bladasek o niebieskich oczach (i to mu sie juznie zmieni raczej bo ma ponad półtora roku), ale buźka wypisz wymaluj czysty tatuś :tak:
 
reklama
moja Helunia jak tylko sie urodzila to tez miala ciemno granatowe,a po 2miesiacach zaczely jej brazowiec i teraz ma ciemno brazowe takie jak jej dzidzius ze strony meza:-).Maz ma piwno-brazowe a ja piwno-zielone;-)
 
Do góry