reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki kolor oczu :-)

reklama
Moja mała jak się urodziła to miała ciemne, ciemny granat-czarne. A teraz są błękitne i to się zmieniło jak miała 2-3 miesiące
 
mojemu Mikołajkowi zaczał zmieniać się kolor pod koniec pierwszego m-ca. z niebieskich na piwne. i to nie mamusia zauważyła tylko lekarz, czym był bardzo zaintrygowany: że co, że jak to tak wcześnie?:-)dpdam jeszcze że synek mam mamusiowe oczy
:laugh:
 
U nas Amelka po urodzeniu miała granatowe a w 2 miesiacu zmieniły jej sie na błekitnio-niebieskie takie jak ma babcia ;)
 
Nasza kruszynka jak się urodziła to miała granatowe a tak trzy tygodnie i miała niebieskie za mamusią ;D ;D ;D ;D
 
Moja córeczka urodziła się z granatowymi, ciemnymi oczętami, a po miesiącu zmieniły się na niebieskie, teraz z dnia na dzień są coraz jaśniejsze. Zastanawiam się czy mogą się jeszcze zmienić na piwne np, jak myślicie?
 
a mój Oliwierek jak się urodził miał granatowe- jak wszystkie dzieci, teraz ma 2 miesiące i ma już jasnoniebieskie. ciekawi mnie czy mu się zmienią jeszcze ponieważ ja mam bardzo ciemny brąz a mąż zielone.
 
Witam,

U nas to po urodzeniu miala bardzo ciemne granatowe, pozniej lekko zaczely brazowiec, ale ostatecznie to od ok 11 miesiaca widac, ze beda piwne.

Pozdrawiam,
 
Mój Macio po uroszeniu standardowo jak wszystkie dzieci miał bardzo ciemne oczka później zrobiły się niebieskie i tak już zostało. Oczka śliczne po mamusi :laugh:
 
reklama
Mój synus tez miał odrazu p urodzeniu granatowe. Póżniej zmieniły mu się na niebieskie , a teraz dostał kreseczek brązowych. Ciekawe czy z tego brąż będzie ::). Wiecie może do jakiego czasu dziecku sie kolor oczu może jeszze zmieniać ??
 
Do góry