reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki kolor oczu :-)

reklama
Witam! :)
MaMalgosia podobno oczka zmieniają kolor do 6 m-ca, wtedy już się "ustala" prawidłowy kolor :)
Moja Mała zaraz po urodzeniu miała ciemny granat, teraz (2 m-ce) wyjaśniały i są jasne niebieskie. Ciekawe jak będzie później ;D

Pozdrowionka
Monia
 
moja niunia urodzila sie jakto zwykle bywa z takimi granatowymi,az prawie czarymi,okolo 2 miesiaca juz miala takie blekitne,okolo 4 miesiaca zrobily sie szare a teraz w prawie 5 miesiacy sa znowu blekitne,z dnia na dzien jasniejsze.tez jestem ciekawa czy sie jeszcze zmienia bo ja jak i tata Mileny mamy brazowe.
 
Klaudia mial ciemne granatowe
tata ma niebieskie ale b. jasne
ja mam zielone

a Klaudia ma teraz niebieskie ciemniejsze niz tata ale jasniejsze niz jak sie uridzila
 
Juleczek jak sie urodził to miał ciemny granat
ja natomiast mam piwne a jego tata zielone

A terza mojemu symnkowi robia sie piwne po mamusi :)
 
reklama
Mój synek urodził się z niebieskimi oczkami później miał jakieś takie dziwne niebiesko-zielono-piwne a teraz ma brązowe po tatusiu.
 
Do góry