reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki kolor oczu :-)

Mój Piotruś oczywiście urodził się z granatowymi oczkami. Nie mogłam się doczekać kiedy się zmienią, bo u Konradka było szybciej - jak miał trzy miesiące były już całkiem brązowe. Piotruś dopiero jak skończył pięć miesięcy, to powoli zaczęły mu oczka brązowieć. Wyglądało to trochę śmiesznie, bo były kolorowe - szaroniebieskie z brązowymi plamkami, a teraz już są całkiem brązowiutkie - jak u mamusi :) Dwóch rozrabiaków ma moje oczka :D
 
reklama
Jak każde dziecko Kacper tez urodził sie z ciemno granatowymi oczkami i jak narazie nie zmieniaja mu sie i bardzo bym chciała zeby mu sie nie zmieniły ma taki duże i granatowe pasują mu do buziaczka
 
A u nas widac ze sie zmieniaja, od ciemnogranatowych, do szaro-zielonych, a teraz ma szaro-zielone z brazowymi kreseczkami :p ciekawe czy zostanie na piwnych (po mnie) czy na brazowych (po tacie). W kazdym razie wlasciwy kolor oczu dziecka z tego, co mowil moj pediatra ustala sie do ukonczenia przez dziecko 1-go roku. Pozniej natomiast kolor ten jedynie moze zciemniec troszeczke, albo zjasniec.
 
Moj synek jak sie urodzil mial bardzo ciemne, prawie czarne oczy z niebieskimi obwodkami. Teraz to sama nie wiem jaki z tego kolor wyjdzie bo tak jakby na wierzchu na brazowe kreseczki ale z podsopu tak jakby przebija szaro-niebieski. Jak sie zmienia kolor wiec czy te kreseczki to wlasciwy kolor czy to co jest jakby glebiej?
 
Z tymi kolorami to czasem jest śmiesznie :tak: :-):-D

Ja mam brązowe oczy, mój mąż (tatuś naszego synka -żeby nie było niedomówień :tak: :-):-D) też ma brązowe oczy, oboje jestesmy szatynami, a Michaś ma teraz 14 miesięcy i jest blondynem o błekitnych oczach, urodził się z granatowymi oczkami i czarnymi kręcownymi włoskami :szok:
Do dziś się zastanawiamy skąd mu się te błekitne oczka wzięły ??? Doszlismy do wniosku, że ma je po babciach, obie to blondynki o niebeskich oczach :tak:
 
moj synunio jak kazdy noworodek granatowe a teraz blekitne,wrecz lazurowe,a ja mam zilone,chlopak moj szare
antosio041bk7.th.jpg
 
Ja mam jasno niebieskie, moj maz ma ciemno brazowe a nasz synek jak sie urodzil mial prawie ze czarne potem sie zrobily ciemno granatowe a tak od 3 miesiaca zaczely troche jasniec i teraz ma 8 miesiecy i ma ciemno niebieskie oczka otoczone bardzo ciemna granatowa obwodka :-)
 
reklama
Do góry