reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki kombinezon na wyjscia dla noworodka?

reklama
Rozwiązanie
Rozmiarówka ze Smyka jest taka "normalna". Generalnie kombinezony są większe niż wskazuje rozmiar na metce. I nieważne z jakiej firmy.
Ja rodziłam 03.03.2020 r. i bardzo polecam kombinezon z hm, ten misiowy brązowy miałam (był też w innych kolorach lub podobny biały również z hm) plus kocyk i będzie dobrze. Ja akurat ten jedyny miałam na 56 i był idealny, mały bardzo długo w nim chodził (przy porodzie prawie 4 kilo i 57 cm). Hm ma zawyżoną rozmiarowke moim zdaniem :) ja kupiłam jeszcze kombinezon ze smyka na 68, bo wydawało mi się, że ten z hm będzie za mały, a dziecko miało być w miarę duże 🙈 i dostałam również z kika kombinezon misia na 68 i mały tych rzeczy wcale nie wynosił, bo były za duże, a jak dorósł to było już za ciepło.
Mam zamiar zamowic ze smyka. Nie orientujesz sie jak tam jest rozmiarowka? :)
 
reklama
Mam zamiar zamowic ze smyka. Nie orientujesz sie jak tam jest rozmiarowka? :)
Szczerze to średnio :/ jestem ciekawa czy czasem hm nie ma zawyżonej w stosunku do smyka i np ich 62 jest jak 56 z hm :/ może jakaś mama się tu wypowie? Wstaw może zdjęcie tego nad którym sie zastanawiasz, może któraś z mam taki ma :) też ważne jak duże ma być dziecko? Czy coś wiadomo jak idzie? Nie kupuj 68 ze smyka jak ja 😂 🙈
 
Do góry