reklama

Jaki kosmetyk dla suchej skóry noworodka??

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez cycu, 14 Styczeń 2011.

1. cycu

cycu Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam,czy ktoś zna kosmetyk godny polecenia dla niemowlaka?Mój synek ma 2 tygodnie prubujemy i zmieniamy oliwki,kremi bo żadna mu nie pasuje:no:ma suchutka skóre że aż mu schodzi miejscami,boję się czekać i chyba trzeba się wybrać do lekarza ale nie chętnie tam ide bo co dzwonie z pytaniem(to moje pierwsze dzidzi i wiadomo człowiek się martwi czasami rzeczami błachymi ale nie wiemy czy są one bez znaczenia czy nie!)to daje mi do zrozumienia że znów wymyślam.Podobnie było z pytaniem o wizyte z maluchem jak inny lekarz powiedział mi że w 3 tygodniu powinien być maluch zważony czy przybywa na wadze,stwierdził że jeśli się nic nie dzieje innego to mam siedzieć w domu:eek:,sama już głupieje...

2. aguska2017

aguska2017 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kup dla dziecka w aptece zestaw kosmetyków z Emolium my też mieliśmy suchą skóre a te produkty zdziałały cuda i nie uczulaja

3. reklama
  4. goniasobol

goniasobol Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My też mamy suchą skórę, ja od początku do smarowania Mai używałam zwykłej, ciekłej parafiny, teraz dodaję jej do kąpieli dużą ilość parafiny. Skóra jest dobrze nawilżona, preparat jest delikatny i nie uczula,a buteleczka (100 ml) kosztuje 4zł

5. happybeti

happybeti show must go on...

Najlepsze odpowiedzi:
    29
    My tez tak robilismy,Amelce po urodzeniu całkiem schodziła skórka,kilka razy- masakra!Ale połozne kazały właśnie emolienty(najtańszy Ollio) i parafinka.Natychmiast sie poprawiło.

6. cycu

cycu Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziękuje jutro rano pobiegne do apteki:-) i trzymam kciuki za poprawe.

7. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja używałam z nivea baby "mleczko intensywnie nawilżające" super się sprawdziło.

8. KasiaiAlex

KasiaiAlex Mama Alexa 01.04.2010

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój Alex w 3 tyg życia tez miał bardzo sucha skóre. Położna środowiskowa poleciła nam zwykły zielony linomag. Po dwóch dniach nie było sladu po suchej skórce. Słyszałam też, że dobre są kosmetyki z emolium, ale nigdy nie próbowałam.

9. aguska2017

aguska2017 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    co do Emolium to z czystym sercem je polecam bo są naprawde dobre może do najtańszych nie należa ale są bardzo wydajne:-)

10. reklama
  11. marta2801

marta2801 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mleczko Nivea rewelacja! wydajne, cena przystepna, swietne dozowanie, przyjemny zapach, nie uczula,ja uzywam tez dla siebie jako krem do rak.
    poza tym u nas super sprawdza sie krem do twarzy Oilatum.

co do parafiny to podobnie jak oliwka, na dluzsza mete, przy dlugotrwalym stosowaniu dzialaja wrecz odwrotnie-wysuszaja skore, takze ostroznie z tym mamuski :)

12. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my rozmniez ten sam problem:(
    my stosowalismy seboderm na głowke bo tez była sucha;/
    emolium,oilan polecam,kapalismy go codziennie i przeszlo sadze ze tez to kwestia czasu i sie unormuje,lekarka powiedziala ze dzieci tak maja:):)hehee oni zawsze tak mowia:)
    takze z biegiem czasu przejdzie nie martw sie!!
    p.s tez uzywalam nive mleczko nawilzajace.

Poleć forum