reklama

Jaki kosmetyk dla suchej skóry noworodka??

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez cycu, 14 Styczeń 2011.

1. yaska

yaska Fanka BB :)

Znam, bardzo lubię emulsję z olejem lnianym, jest świetna i ma fajny skład. Moim dzieciakom służy. Ceny tych kosmetyków też mają spoko.

2. sarina

sarina Zaciekawiona BB

Może warto spróbować z dermo kosmetykami, my używaliśmy mleczka dla dzieci z La Roche Posay, ale teraz widzę, że jest więcej kosmetyków z tej serii Zadbaj o wrażliwą skórę dzieci z La Roche-Posay. Dość dobrze nawilżają, nie było problemów z wysypką, czy innymi podrażnieniami.

3. reklama
  4. Buty-dla-dzieci_com_pl

Buty-dla-dzieci_com_pl Zaciekawiona BB

Jeżeli chodzi o dermokosmetyki,to jak najbardziej i również uważam,że warto z nimi spróbować,na pewno nie będą podrażniać skóry naszego dziecka a to już duży plus. Pozostaje jedynie pytanie o ich cenę,więc czekamy na szczegóły:)

5. basia_paw

basia_paw Fanka BB :)

Też znam atoperal, bardzo dobrze nawilża, sama w zimie mam problemy z suchą skórą i się ratuję tym kremem

6. yaska

yaska Fanka BB :)

ale używasz tych dla dzieci czy wersji dla dorosłych? też jest bardzo dobra

7. baśkaruda

baśkaruda Zaciekawiona BB

Suchą skórę najlepiej natłuścić i nawilżyć jakimiś kosmetykami np eloderm ma dobre produkty. Syn stosował emulsje do kąpieli i żel do mycia pomogły oczyściły i nawilżyły skórę. Po kilku razach skóra jest gładka i przyjemna w dotyku bez podrażnień. Tylko trzeba regularnie stosować przez jakiś czas.

8. oleśka-a

oleśka-a Zaciekawiona BB

ja dziś będąc w aptece kupiłam krem dla dzieci z balneum, zobaczymy jak się spisze bo stosowaliśmy już tyle i słabo nawilżały skórę.

9. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

i jak dobry ten krem ?

10. reklama
  11. oleśka-a

oleśka-a Zaciekawiona BB

tak spisuje się bardzo dobrze, super nawilża skórę i delikatnie natłuszcza. Jest on na bazie mocznika. Jak dla mnei bez porównania z drogeryjnymi kremami.

12. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

ja jutro lecę do apteki po olejek balneum a z kremem się wstrzymam, zobaczę jak będzie działał sam ten olejek :)

Poleć forum