reklama

Jaki kosmetyk dla suchej skóry noworodka??

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez cycu, 14 Styczeń 2011.

1. mambaa

mambaa Fanka BB :)

nie wiem czy słyszałyście o atoperalu baby, mnie poleciła go dla mojego malucha kuzynka, nawilża naprawdę świetnie

2. yaska

yaska Fanka BB :)

Znam, bardzo lubię emulsję z olejem lnianym, jest świetna i ma fajny skład. Moim dzieciakom służy. Ceny tych kosmetyków też mają spoko.

3. reklama
  4. mambaa

zarówno cenowo jak i jakościowo produkty atperalu są bardzo fajne, łatwo mozna je kupić a naprawdę pomagają osobom z bardzo suchą skórą

5. sarina

sarina Zaciekawiona BB

Może warto spróbować z dermo kosmetykami, my używaliśmy mleczka dla dzieci z La Roche Posay, ale teraz widzę, że jest więcej kosmetyków z tej serii Zadbaj o wrażliwą skórę dzieci z La Roche-Posay. Dość dobrze nawilżają, nie było problemów z wysypką, czy innymi podrażnieniami.

6. Buty-dla-dzieci_com_pl

Buty-dla-dzieci_com_pl Zaciekawiona BB

Jeżeli chodzi o dermokosmetyki,to jak najbardziej i również uważam,że warto z nimi spróbować,na pewno nie będą podrażniać skóry naszego dziecka a to już duży plus. Pozostaje jedynie pytanie o ich cenę,więc czekamy na szczegóły:)

7. basia_paw

basia_paw Fanka BB :)

Też znam atoperal, bardzo dobrze nawilża, sama w zimie mam problemy z suchą skórą i się ratuję tym kremem

8. yaska

yaska Fanka BB :)

ale używasz tych dla dzieci czy wersji dla dorosłych? też jest bardzo dobra

9. mambaa

ja jak mam przesuszoną skórę to używam atoperal baby, na skórze dorosłych też bardzo dobrze się sprawdza.

10. reklama
  11. Mummy4

Mummy4 Fanka BB :)

Ja mam serię dla dorosłych, ale obie skuteczne , mój młodszy syn ma bardziej suchą skórę i u niego też widzę poprawę i różnice, bo widać od razu , że skóra jest dobrze nawilżona.

12. mambaa

to pewnie dzięki oleju lnianego które kosmetyki atoperalu mają w składzie.

Poleć forum