reklama

Jaki kosmetyk dla suchej skóry noworodka??

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez cycu, 14 Styczeń 2011.

1. ninan

ninan

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    oj tak eloderm ten krem jest genialny, ale warto zaznaczyć że krem aktywny jest zalecany do małych powierzchni ciała jak twarz bądź zgięcia, łokcie kolanka najbardziej narażone na wysuszenie. My jeszcze stosujemy do dupci naszej niuni i rzeczywiście wreszcie brak jakichkolwiek zaczerwienień, które niestety pojawiały się przy naszym dwa razy droższym kremie(nie chce robić antyreklamy dlatego nie podam nazwy). Nie miałam okazji by użyć zwykłego kremu mamy jeszze balsam smarujemy raz dziennie po kąpieli. Jak ten zwykły krem też taki fajny ??

2. Andziamamajulki

Andziamamajulki Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny! U nas też świetnie sie sprawdził właśnie Eloderm. Ja sama podkradam córce i stosuje na twarz. Jej smaruje zgiecia w kolankach, łokcie. Pani nam poleciła w aptece. Do tego dokupiłam emulsję do mycia ciała, szampon do włosów , bo pojawily się takie suche plamy na główce i ostatnio balsam. Wszystkiego używam, bo naprawde pomaga.

3. reklama
  4. MISSbutterfly

MISSbutterfly Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Najlepsze i moim zdaniem bezkonkurencyjne jest Oilatum. Miejsca suche, szorstkie, zaczerwienione i podrażnione najlepiej smarować kremem Dermaveel (bez sterydów).

5. BeZunia

BeZunia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My też używamy Elodermu od pierwszej kąpieli i nie mamy żadnych problemów ze skórką. Bardzo fajna jest emulsja wystarczy odrobina do wanienki żeby skóra była nawilżona i gładka, nawet nie potrzeba potem smarować oliwką czy balsamem.

6. OEOillan

OEOillan

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzień dobry! Zdecydowanie warto wypróbować dermokosmetyków Oillan. Jako jedyne emolienty dla niemowląt mają w 100% naturalny skład – pozbawione są wszelkich substancji potencjalnie drażniących, tj. barwników, SLS/SLES, kompozycji zapachowej. Można je stosować już od 1. dnia życia dziecka, aby wspomóc naturalny, prawidłowy rozwój skóry oraz zmniejszyć ryzyko wystąpienia problemów skórnych w przyszłości. Ich skuteczność i bezpieczeństwo zostało potwierdzone w badaniach z udziałem alergików.

Całą gamę produktów niezbędnych do mycia i pielęgnacji niemowląt można kupić w aptekach (ich dostępność można sprawdzić na stronie www.ktomalek.pl). Zapraszam również na naszą stronę internetową www.oillan.pl, gdzie znajdzie Pani również więcej informacji o produktach oraz informacje o naszej akcji promocyjnej - za zakup dowolnych produktów z linii Oillan Baby lub Med+ za co najmniej 70 zł pierwsze 3000 osób, które wyśle paragon, otrzyma kod na zakupy 70 zł na podukty Oillan w sklepie kosmetykiaa.pl. Dla osób, które otrzymają taki kod, organizowany jest dodatkowy konkurs, zachęcam do wzięcia udzialu w akcji.

W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji, zachęcam również do kontaktu pod adresem: oillan@oillan.pl
    Online Ekspert marki Oillan

7. Mariamama

Mariamama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My z kolei używamy Nivea żel do skóry i włosów. Synek nie miał żadnych podrażnień skóry a stosujemy codziennie nawet z myciem główki bo ma długie już włoski.
    Z czystym sumieniem polecam. pozdrawiam

8. Igorowelove

Igorowelove

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My mielismy niesamowity problem z doborem kosmetykow dla Igorcia :( Wiekszosc go podrazniala, uczulala, a my siegalismy po kolejne marki kosmetykow, az wkoncu padlo na Nivea Baby. Byl to lagodzacy zel do mycia ciala i wlosow. Bardzo przyjemny sklad, zadnych podraznien na ciele mojego synka i bardzo przyjemny zapach :)
    Teraz czekamy na slonko i bedziemy testowac kremik z filtrem-Nivea Baby Sun.

9. karolinne

karolinne Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie jestem przekonana do firm drogeryjnych. Z racji składu. Polecam poczytać sobie o składach kosmetyków. W sieci są rózne zestawienia tego co zawierają poszczegolne kremy dla dzieci ( nie jest to takie trudne).
    Dla córki kupuję kosmetyki Emolium, są to kosmetyki dostosowane do cery atopowej, jednak można je stosować u wszystkich:
    cudownie nawilżają
    są dostepne w praktycznie każdej aptece
    oraz w zestawieniu z wydajnością cena jest naprawdę rewelacyjna

Ostatnia edycja: 31 Lipiec 2017
  10. reklama
  11. turina

turina Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  12. Sasankaa

Sasankaa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi: