reklama

Jaki kosmetyk dla suchej skóry noworodka??

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez cycu, 14 Styczeń 2011.

1. kamila2

kamila2 Początkująca w BB

Z mojej strony mogę polecić fajny balsam dla dzieci, niemowląt - DERMEDIC BABY Link do: aptekadziecka.pl - apteka dla dziecka i mamy Używam z tej serii kosmetyki dla moich maluchów i naprawdę są super. Szybką łagodzą podrażnienia, intensywnie nawilżają, jak dla mnie najlepsze.

2. AnnaJagoda

AnnaJagoda Zaangażowana w BB

A znacie Eloderm? To są kosmetyki z emolientami, delikatne i bezpiecznie już od pierwszego dnia życia. U nas okazały się najlepsze.

3. reklama
  4. Paula643

Paula643 Początkująca w BB

Możesz spróbować emolient Allerco
    odsyłam do ich strony Link do: Allerco – troskliwie dba o delikatną skórę
    fajne jest, ze Jako jedyne na rynku posiadają w swym składzie molekułę Regen7, substancję fizjologiczną, pochodzenia witaminowego, o wysokim potencjale bezpieczeństwa
    nie zawierają żadnych substancji zapachowych i barwników.allerco® zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie i natłuszczenie. Zmniejsza szorstkość i suchość skóry, przywraca skórze równowagę, odbudowując jej płaszcz hydrolipidowy.

Allerco to zaufana marka, u nas emolient dobrze działal na ciemieniuszkę + wyczysywanie po kazdej kąpieli

5. aniolekkk10

aniolekkk10 Początkująca w BB

Ja też wiecznie mam problemy z odparzeniami bo nasza mała cały czas choruje i wiecznie ma jakieś leki co zmienia jej odczyn moczu i prowadzi do podrażnień. Ostatnio stosuję Allerco krem i mogę śmiało stwierdzić iż jest o bardzo dobry produkt podrażnienia jak na razie znikły a i cena kremu #Allerco nie jest wygórowana.

• Nie zgadzam się! Nie zgadzam się! x 1
    • Lista
  6. ninan

ninan Początkująca w BB

oj tak eloderm ten krem jest genialny, ale warto zaznaczyć że krem aktywny jest zalecany do małych powierzchni ciała jak twarz bądź zgięcia, łokcie kolanka najbardziej narażone na wysuszenie. My jeszcze stosujemy do dupci naszej niuni i rzeczywiście wreszcie brak jakichkolwiek zaczerwienień, które niestety pojawiały się przy naszym dwa razy droższym kremie(nie chce robić antyreklamy dlatego nie podam nazwy). Nie miałam okazji by użyć zwykłego kremu mamy jeszze balsam smarujemy raz dziennie po kąpieli. Jak ten zwykły krem też taki fajny ??

7. Andziamamajulki

Andziamamajulki Zaciekawiona BB

Dziewczyny! U nas też świetnie sie sprawdził właśnie Eloderm. Ja sama podkradam córce i stosuje na twarz. Jej smaruje zgiecia w kolankach, łokcie. Pani nam poleciła w aptece. Do tego dokupiłam emulsję do mycia ciała, szampon do włosów , bo pojawily się takie suche plamy na główce i ostatnio balsam. Wszystkiego używam, bo naprawde pomaga.

8. MISSbutterfly

MISSbutterfly Zaangażowana w BB

Najlepsze i moim zdaniem bezkonkurencyjne jest Oilatum. Miejsca suche, szorstkie, zaczerwienione i podrażnione najlepiej smarować kremem Dermaveel (bez sterydów).

9. Formala

Formala Zaciekawiona BB

10. reklama
  11. BeZunia

BeZunia Początkująca w BB

My też używamy Elodermu od pierwszej kąpieli i nie mamy żadnych problemów ze skórką. Bardzo fajna jest emulsja wystarczy odrobina do wanienki żeby skóra była nawilżona i gładka, nawet nie potrzeba potem smarować oliwką czy balsamem.

12. yaska

yaska Fanka BB :)

Emolium może? Próbowałyście? U nas daje radę. Mają sporą gamę produktów, emulsję do dolewania do kąpieli, żele do mycia. Fajna seria i skuteczna, u moich dzieci się sprawdza, a ja tez czasem im podbieram, bo mam dosć suchą skórę :)

Poleć forum