reklama

Jaki kosmetyk dla suchej skóry noworodka??

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez cycu, 14 Styczeń 2011.

1. baśkaruda

baśkaruda Zaciekawiona BB

Suchą skórę najlepiej natłuścić i nawilżyć jakimiś kosmetykami np eloderm ma dobre produkty. Syn stosował emulsje do kąpieli i żel do mycia pomogły oczyściły i nawilżyły skórę. Po kilku razach skóra jest gładka i przyjemna w dotyku bez podrażnień. Tylko trzeba regularnie stosować przez jakiś czas.

2. oleśka-a

oleśka-a Zaciekawiona BB

ja dziś będąc w aptece kupiłam krem dla dzieci z balneum, zobaczymy jak się spisze bo stosowaliśmy już tyle i słabo nawilżały skórę.

3. reklama
  4. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

i jak dobry ten krem ?

5. oleśka-a

oleśka-a Zaciekawiona BB

tak spisuje się bardzo dobrze, super nawilża skórę i delikatnie natłuszcza. Jest on na bazie mocznika. Jak dla mnei bez porównania z drogeryjnymi kremami.

6. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

ja jutro lecę do apteki po olejek balneum a z kremem się wstrzymam, zobaczę jak będzie działał sam ten olejek :)

7. kamila2

kamila2 Zaciekawiona BB

Z mojej strony mogę polecić fajny balsam dla dzieci, niemowląt - DERMEDIC BABY Link do: aptekadziecka.pl - apteka dla dziecka i mamy Używam z tej serii kosmetyki dla moich maluchów i naprawdę są super. Szybką łagodzą podrażnienia, intensywnie nawilżają, jak dla mnie najlepsze.

8. AnnaJagoda

AnnaJagoda Zaangażowana w BB

A znacie Eloderm? To są kosmetyki z emolientami, delikatne i bezpiecznie już od pierwszego dnia życia. U nas okazały się najlepsze.

9. Paula643

Paula643 Początkująca w BB

Możesz spróbować emolient Allerco
    odsyłam do ich strony Link do: Allerco – troskliwie dba o delikatną skórę
    fajne jest, ze Jako jedyne na rynku posiadają w swym składzie molekułę Regen7, substancję fizjologiczną, pochodzenia witaminowego, o wysokim potencjale bezpieczeństwa
    nie zawierają żadnych substancji zapachowych i barwników.allerco® zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie i natłuszczenie. Zmniejsza szorstkość i suchość skóry, przywraca skórze równowagę, odbudowując jej płaszcz hydrolipidowy.

Allerco to zaufana marka, u nas emolient dobrze działal na ciemieniuszkę + wyczysywanie po kazdej kąpieli

10. reklama
  11. aniolekkk10

aniolekkk10 Początkująca w BB

Ja też wiecznie mam problemy z odparzeniami bo nasza mała cały czas choruje i wiecznie ma jakieś leki co zmienia jej odczyn moczu i prowadzi do podrażnień. Ostatnio stosuję Allerco krem i mogę śmiało stwierdzić iż jest o bardzo dobry produkt podrażnienia jak na razie znikły a i cena kremu #Allerco nie jest wygórowana.

• Nie zgadzam się! Nie zgadzam się! x 1
    • Lista
  12. Mikadu

Mikadu Zaciekawiona BB

A nas też się dla synka sprawdził Eloderm. Poza szamponem i emulsją mamy jeszcze żel do mycia i krem. Ważne jest to, że są od pierwszego dnia życia dziecka, więc można ich bezpiecznie używać.

Poleć forum