reklama

Jaki kosmetyk dla suchej skóry noworodka??

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez cycu, 14 Styczeń 2011.

1. Gracjanka12

Gracjanka12 Aktywna w BB

2. Mikadu

Mikadu Zaciekawiona BB

Jak krem to zobacz sobie w aptece też Eloderm krem aktywny.

3. reklama
  4. ninan

ninan Początkująca w BB

oj tak eloderm ten krem jest genialny, ale warto zaznaczyć że krem aktywny jest zalecany do małych powierzchni ciała jak twarz bądź zgięcia, łokcie kolanka najbardziej narażone na wysuszenie. My jeszcze stosujemy do dupci naszej niuni i rzeczywiście wreszcie brak jakichkolwiek zaczerwienień, które niestety pojawiały się przy naszym dwa razy droższym kremie(nie chce robić antyreklamy dlatego nie podam nazwy). Nie miałam okazji by użyć zwykłego kremu mamy jeszze balsam smarujemy raz dziennie po kąpieli. Jak ten zwykły krem też taki fajny ??

5. Andziamamajulki

Andziamamajulki Początkująca w BB

Dziewczyny! U nas też świetnie sie sprawdził właśnie Eloderm. Ja sama podkradam córce i stosuje na twarz. Jej smaruje zgiecia w kolankach, łokcie. Pani nam poleciła w aptece. Do tego dokupiłam emulsję do mycia ciała, szampon do włosów , bo pojawily się takie suche plamy na główce i ostatnio balsam. Wszystkiego używam, bo naprawde pomaga.

6. MISSbutterfly

MISSbutterfly Zaangażowana w BB

Najlepsze i moim zdaniem bezkonkurencyjne jest Oilatum. Miejsca suche, szorstkie, zaczerwienione i podrażnione najlepiej smarować kremem Dermaveel (bez sterydów).

Poleć forum