reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Jaki kosmetyk dla suchej skóry noworodka??

Rozwiązania
0
witam,czy ktoś zna kosmetyk godny polecenia dla niemowlaka?Mój synek ma 2 tygodnie prubujemy i zmieniamy oliwki,kremi bo żadna mu nie pasuje:no:ma suchutka skóre że aż mu schodzi miejscami,boję się czekać i chyba trzeba się wybrać do lekarza ale nie chętnie tam ide bo co dzwonie z pytaniem(to moje pierwsze dzidzi i wiadomo człowiek się martwi czasami rzeczami błachymi ale nie wiemy czy są one bez znaczenia czy nie!)to daje mi do zrozumienia że znów wymyślam.Podobnie było z pytaniem o wizyte z maluchem jak inny lekarz powiedział mi że w 3 tygodniu powinien być maluch zważony czy przybywa na wadze,stwierdził że jeśli się nic nie dzieje innego to mam siedzieć w domu:eek:,sama już głupieje...
Moja kruszynka miała cały naskórek suchy i się złuszczal p. Pediatra kazała kupić OillanMed już po pierwszym zastosowaniu widać było poprawę. Teraz mała ma już 6 Msc i profilaktycznie kąpię ja w tym 2 razy w tygodniu. Dodam że w skład wchodzi ponad 80 % cieklej parafiny

reklama

BeZunia

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
My od pierwszych kąpieli ozywałyśmy emulsji elodermu świetnie nawilża.

pipi123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
u nas najbardziej sprawdziły się emolienty. Może kosztują troszkę drożej ale skóra jest bez porównania a na dziecku nie zamierzam oszczędzać a później latać po lekarzach. np do nawilżenia skóry fajnie sprawdziło się masło linum emolient baby. Po wyjściu ze szpitala użyliśmy próbki tego masełka z niebieskiego pudełka jakie dostaliśmy ze szkoły rodzenia, córeczka dobrze na nie zareagowała i kupiliśmy pełnowartościowe opakowanie w aptece.

BeZunia

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Akurat Eloderm jest czasami tańszy od zwykłych kosmetyków z supermarketów, a świetnie nawilża i łagodzi podrażnienia

eryczka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
U nas tylko atoperal przynosi ulgę . Synkowi skóra swędziała, miał suche, czerwone plamki. Po emulsji do kąpania i smarowania ciała jest ogromna poprawa. Ciałko jest gładkie, nie ma tych plamek. Mały się nie drapie w końcu, ma prawdę skóra jest ładnie uspokojona.

Pati28

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dużo dobrych kosmetyków dla maluszka można znaleźć na doz, jest specjalna zakładka, ja kupuję tam oliwki i balsamy.

Rozwiązania
0
U nas sprawdza się Mustela ;) nawet ja jak mam przesuszoną skórę to podbieram żel moim dzieciom :D

reklama

boska.ka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mój syn miał baardzo suchą skórę. Wręcz odchodziła płatami..
Codziennie po kąpieli smaruję go balsamem dla niemowląt firmy Hipp. I jak ręką odjął!
Super się wchłania, nie jest tłusty i ładnie pachnie :)

Do góry