reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki kosmetyk dla suchej skóry noworodka??

Dla skóry suchej a nawet dla tej z atopowym zapaleniem skóry fajną opcją do stosowania jest oliwka myjąca z lipikar. 2 w 1 bo myje i natłuszcza. SKóra dobrze reaguje po jej stosowaniu. Można stosować u niemowląt i u dorosłych.
 
reklama
Do suchej skóry dziecka można używać nawet olejków nawilżających lub kosmetyków które je zawierają,np bardzo fajnie sprawdza się też seria Nivea Baby,nie podrażnia co jest jej dodatkowym plusem.
 
Miesiąc temu moja bratowa urodziła córeczkę, jestem zwariowaną Ciocią jeśli chodzi o małe dzieci,chciałam kupić jakiś prezencik dla dzidziusia tak jak to się zawsze robi przy pierwszej wizycie. Pani w aptece poleciła mi Atoperal Baby. Przeznaczony do skóry suchej i nie tylko też do wrażliwej i atopowej dzieci oraz niemowląt. Jak pokazała mi produkty i opakowania powiem że nie mogłam się powstrzymać kupiłam krem , emulsje do ciała, do kąpieli, piankę oraz szampon. Cena bardzo przystępna.
 
A ja uzywam maslo shea, jak sie urodzil zwyklej oliwy z oliwek extra virgine, smarowalam nimi jeszcze mokre, wilgotne cialko po kapieli. Warto sprobowac i naturalne, bez chemii etc. parafina jest ropopochodna odradzam
 
Kosmetyki Nivea baby,które równie dobrze sprawdzają się w przypadku starszych dzieci,są łagodne dla skóry,skutecznie nawilżają i nie podrażniają co jest bardzo istotne.
 
reklama
Do góry