reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki krem na rozstępy?

reklama
Na ulotce jest napisane:

"Brak doniesień na temat negatywnych skutków stosowania leku podczas ciąży i w okresie karmienia piersią."
 
Cepan to wyciąg z cebuli, nie sądzę by było w nim coś niebezpiecznego...no może oprócz porażającego zapachu :-D
 
jeśli chodzi o coś na blizny to Contactubex jest fantastycznym lekiem, ale nie wiem czy wolno go stosować w takiej sytuacji...:confused:
działa lepiej niż Cepan (ale też na co innego go kiedyś używałam)...
 
Witam
Jestem obecnie w 11 tygodniu ciąży i chciałabym zacząć stosować preparat przeciw rozstępom, tylko problem w tym, ze nie wiem jaki. Czytałam, ze krem gerbera jest bardzo dobry. Macie jakies sprawdzone?
Z góry dzieki
powiem Ci co powiedział mój lekarz -każdy krem jest dobry i ten co kosztuje 100 euro i ten co kosztuje 1 euro,kremy tylko w 5-10% niweluja powstające rozstępy i wszystko zależy od Twojej skóry,jeśli masz podatną na rozstępy to poprostu bedziesz miała takie mało estetycznie wyglądające pękniecia i juz,najważniejsze to skóre nawilżać a czy krem bedzie kosztował majątek i będzie jakiejś super firmy czy będzie to zwykła dziecięca oliwka to nie jest to ważne!
 
Hejka!
Ja od 5 m-ca zaczęłam stosowac krem na rozstępy ZIAJI. Stosowałam go do samego rozwiązania. Rozstepy mam, ale są w miare blade. ALE! Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która przechodziła podobną operację co cesarskie cięcie i ona stosowała na zniknięcie blizny specjalny krem na receptę. Tym kremem wybieliła sobie wszystkie rozstępy! Niestety nie wiem, czy mogą ten krem stosować matki karmiące, ale zapytam się lekarza przy najbliższej wizycie..
POZDRAWIAM
 
:-)Ja moge polecic inne smarowidlo przeciw rozstepom. Uzywala je moja mama jak byla w ciazy ze mna i moja siostra, a teraz ja sie tym smaruje. A mianowicie: wymieszac 50mL gliceryny (do kupienia w aptece) z 50mL spirytusu rektyfikowanego. 100mL takiej mieszanki wystarcza na okolo 1 miesiac przy smarowaniu brzuszka i piersi. Nie ma sensu przygotowywac od razu tej mieszanki na cala ciaze, a wystarczy raz na miesiac. Mam nadzieje, ze pomoze!
 
Uzywalam prawie przez cala ciaze olejek i zel pod prysznic Rossmana. Sa super! Do tego naturalne olejki - migdalowy, z pestek winogron i inne (juz nie pamietem dokladnie) z apteki.
 
reklama
p.s. zapomnialam dodac - nie mam ani jednego rozstepu! Biorac pod uwage,ze przed ciaza wazylam 46, a przytylam 14kg, to cud:tak::-)
 
Do góry