reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki krem/serum do biustu?

andzii21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2017
Postów
353
Witam. Zacznę od tego, że jestem w piątym miesiącu ciąży, naczytałam się bzdur(a moze nie..) że po ciąży i karmieniu biust flaczeje. Moje piersi przed ciążą nosiły rozmiar małego C, teraz biust jest naprawdę spory, a co bedzie kiedy urodze i rozpocznie sie laktacja ? Nie mam rozstępów(póki co, odpukać..) i zastanawiam się czy rozpocząć jakąś pielęgnację biustu ? Czy któraś mama ma jakieś sprawdzone kosmetyki? Metody?
Szczerze mówiąc aż boję się karmić. Wiem, że zdrowie maluszka jest na pierwszym miejscu, ale nasze zadowolenie z siebie jest równie ważne, gdyż szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.
 
reklama
Rozwiązanie
To już lepiej wziąć jakieś kosmetyki o dobrym składzie, nawilżać i ujędrniać i do tego dołożyć sobie ćwiczenia - np. pompki. Wtedy biust się uniesie do góry i będzie wyglądał ładniej.
Na szczęście każdy sobie może używać tego co mu najbardziej leży i na własną odpowiedzialność. Ja akurat też wolę kosmetyki niż jakieś suplementy, bo w ogóle unikam tabletek jak mogę więc nie widzę sensu robić wyjątków tu. Ostatnio frashe mi dobrze służy, więc póki co jestem zadowolona.
reklama
U mnie głównie pomagały masaże, szczotkowanie na sucho, smarowanie się frashe, robienie ćwiczeń z ciężarkami i gumami, odpowiednie staniki, peelingi i zimne prysznice.

widzę, że popularność tego serum na biust jest coraz większa. i dobrze bo dobry jest. ogólnie fajnie że ludzie częściej wybierają kosmetyki naturalne i cf.
 
Jakiś czas postanowiłam wypróbować to serum. Serum jest już u mnie praktycznie zdenkowane więc mogę podzielić się opinią :) Produktów do biustu używam od ponad 11 lat- zaczęło się po porodzie a teraz to tak sobie po prostu zapobiegam- no wiadomo że grawitacja kiedyś tam i tak zrobi swoje ale puki co między pępkiem mogę nosić naszyjnik a nie piersi więc spoko :D Serum w porównaniu do innych naprawdę super, ujędrnia, nawilża, skóra jest po nim wyraźnie napięta. Po kilku użyciach widziałam efekt w stosunku do skóry. Jednak po miesiącu stosowania dwa razy dziennie widziałam sporą różnicę w ujędrnianiu. Tak więc na razie jest na samym szczycie produktów do biustu w mojej ocenie :p Chociaż tak jak piszę, jest to jedynie moja ocena, komuś może nie podpasować ...
 
Używam serum perfect bust i jestem zadowolona. Zauważyłam ujędrnienie , poprawę linii biustu oraz wygładzenie - są to obietnice producenta , oczekiwania zostały spełnione, a jak wiadomo w przypadku wielu kosmetyków są to obiecanki cacanki. Tutaj tak nie ma. Kosmetyk kosztuje, ale swoje jednak robi. Jeśli chodzi o dekolt to tylko i wyłącznie nawilżenie, no może lekkie napięcie skóry.
 
No właśnie ja bardzo chciałabym mieć większe :( I nie mogę pogodzić się z tym ze biust mam taki a nie inny.... Nie wiem czemu są tak małe bo moja mama i moja siostra mają dość spory biust, nie tak jak ja. bardzo Próbowałam różnych ćwiczeń,które są polecane ale nie działają. Zastanawiam się nad tym kremem i tabletkami ale czy są bezpieczne?
 
reklama
stosowałam tabletki i serum perfect bust, na poczatklu oczywisćie wczytalam sie w składy i są to naturalne substancje. Mi pomogły, piersi wygladaja lepiej .Ale nie zagwarantuje Ci na 100% ze i Tobie to pomoze. Musiałabys sama przetestować.
 
Do góry