reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki krem/serum do biustu?

andzii21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2017
Postów
353
Witam. Zacznę od tego, że jestem w piątym miesiącu ciąży, naczytałam się bzdur(a moze nie..) że po ciąży i karmieniu biust flaczeje. Moje piersi przed ciążą nosiły rozmiar małego C, teraz biust jest naprawdę spory, a co bedzie kiedy urodze i rozpocznie sie laktacja ? Nie mam rozstępów(póki co, odpukać..) i zastanawiam się czy rozpocząć jakąś pielęgnację biustu ? Czy któraś mama ma jakieś sprawdzone kosmetyki? Metody?
Szczerze mówiąc aż boję się karmić. Wiem, że zdrowie maluszka jest na pierwszym miejscu, ale nasze zadowolenie z siebie jest równie ważne, gdyż szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.
 
reklama
Rozwiązanie
To już lepiej wziąć jakieś kosmetyki o dobrym składzie, nawilżać i ujędrniać i do tego dołożyć sobie ćwiczenia - np. pompki. Wtedy biust się uniesie do góry i będzie wyglądał ładniej.
Na szczęście każdy sobie może używać tego co mu najbardziej leży i na własną odpowiedzialność. Ja akurat też wolę kosmetyki niż jakieś suplementy, bo w ogóle unikam tabletek jak mogę więc nie widzę sensu robić wyjątków tu. Ostatnio frashe mi dobrze służy, więc póki co jestem zadowolona.
Bo jest to krem na powiększenie biustu :) Ale dziala głownie poprzez ujędrnienie a im jędrniejsze piersi tym wieksze się wydają. Porównując pierfect bust do tych wszystkich eveline i innych to jest o wiele lepszy. Minusem jest na pewno dostepność i cena bo jest droższy, poza tym do zamówienia jedynie przez internet.
Za to o wiele skuteczniejszy.
 
reklama
Aż z ciekawości weszłam na stronę sprawdzić co to za cudo. Jak mi ktoś wytłumaczy na jakiej zasadzie ten krem (no i w sumie każdy inny) ma powiększać biust to ozłocę :p Ale to pół biedy w sumie, bardziej mnie zaskoczyło to, że chwalą się tym, że ich produkty spełniają normy produktów dopuszczonych do obrocie w UE. To nie jest żadne osiągnięcie. Tym bardziej, że normy są jakie są i np. taki poliakrylamid, który mają w składzie jest dopuszczony do użycia w jakichś ilościach mimo tego, że na dłuszą metę jest szkodliwy, jego odkładanie się w organizmie sprzyja rozwojowi nowotworów. Przy jednym opakowaniu nic się nie stanie, jako produkt do regularnego stosowania byłabym bardzo ostrożna i wybrała coś z 100% bezpiecznym składem.
 
nie wiem czy jakiś krem działa na powiększenie piersi, ale słyszałam, że olej z wiesiołka wpływa na kobiece hormony i dzięki temu poprawia kształt biustu, ale wiecie ile ludzi tyle opinii
 
ani tabletki, ani kremy nie dadzą takiego efektu jak np. mezoterapia. Ja się już zdecydowałam, bo przez hormony ciążowe mam pełno rozstępów i kształt i jędrność już nie ta sama. No i ćwiczę z hantlami.
 
A ja dopiero od jakiegos czasu zaczelam intensywniej dbac o skore ciala... dotychczas mialam jeden krem, balsam do calego ciala, ale uznalam, ze moze do biustu kupie cos osobnego. a ze lubie nowinki to stwierdzilam, ze sprobuje czegos od Christian Laurent, nie wiem czy slyszalyscie o tej marce, ale maja dobre recenzje w necie. koncentrat ma bardzo tresciwa konsystencje, osobiscie wykonuje nim dokladny masaz biustu, a nie ze tylko go wcieram i po sprawie. przede wszystkim czuje, ze skora robi sie jedrna i napieta. to powoduje, ze biust wydaje sie byc uniesiony. jestem przed 30stka, grawitacja robi swoje, ale ten kosmetyk pozwala zachowac mlody wyglad ;)
 
Aż z ciekawości weszłam na stronę sprawdzić co to za cudo. Jak mi ktoś wytłumaczy na jakiej zasadzie ten krem (no i w sumie każdy inny) ma powiększać biust to ozłocę :p Ale to pół biedy w sumie, bardziej mnie zaskoczyło to, że chwalą się tym, że ich produkty spełniają normy produktów dopuszczonych do obrocie w UE. To nie jest żadne osiągnięcie. Tym bardziej, że normy są jakie są i np. taki poliakrylamid, który mają w składzie jest dopuszczony do użycia w jakichś ilościach mimo tego, że na dłuszą metę jest szkodliwy, jego odkładanie się w organizmie sprzyja rozwojowi nowotworów. Przy jednym opakowaniu nic się nie stanie, jako produkt do regularnego stosowania byłabym bardzo ostrożna i wybrała coś z 100% bezpiecznym składem.
Powiem szczerze, że nie słyszałam nigdy o tym poliakrylamidzie, więc nie zapaliła mi się czerwona lampka. Tylko że ja i tak nie wierzę w żadne tabletki, jak dla mnie to strata pieniędzy. Gdyby działały to nie nie byłoby pracy dla chirurgów plastycznych XD A z drugiej strony gdyby działały to chyba wpływałyby na hormony a to też do końca bezpieczne nie jest ?

To już lepiej wziąć jakieś kosmetyki o dobrym składzie, nawilżać i ujędrniać i do tego dołożyć sobie ćwiczenia - np. pompki. Wtedy biust się uniesie do góry i będzie wyglądał ładniej.
 
To już lepiej wziąć jakieś kosmetyki o dobrym składzie, nawilżać i ujędrniać i do tego dołożyć sobie ćwiczenia - np. pompki. Wtedy biust się uniesie do góry i będzie wyglądał ładniej.
Na szczęście każdy sobie może używać tego co mu najbardziej leży i na własną odpowiedzialność. Ja akurat też wolę kosmetyki niż jakieś suplementy, bo w ogóle unikam tabletek jak mogę więc nie widzę sensu robić wyjątków tu. Ostatnio frashe mi dobrze służy, więc póki co jestem zadowolona.
 
Rozwiązanie
też znam ten krem :D na początku roku go sobie kupiła, bo po ciąży i karmieniu miałam tragiczny biust. ogólnie jestem zadowolona, bo naturalny jest. sprawdzałam sama skład i na pewno jest tam lawenda, zeń-szeń, ruszczyk kolczasty i coś takiego jak ceramide 6. to ostatnie nie wiem co to jest, ale podobno ma wzmacniać skórę i to robi dobrze hahaha.
 
Przez całą ciążę ani jednej rozstępu, nic. Po porodzie w tydzień straciłam 14 kg i od zbyt szybkiego chudnięcia tak mi rozstępy na tyłku powychodziły, że masakra, a chcę podkreślić że cała ciążę smarowałam się różnymi olejkami i kremami na rozstępy ale taki widocznie mój urok. Na piersiach pojawiły się rozstępy po nawale ale to delikatne i teraz nawet ich nie widać. Jeśli będą miały Ci wyjść rozstępy to nieważne czym będziesz się smarować i tak Ci wyjdą. Dobrze jest stosować jakieś oliwki czy kremy ale ogólnie nawilżające bo skóra się odwdzięczy dobrym wyglądem, na rozstępy może jednak to nie pomóc.
 
reklama
Do góry