reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki kubek niekapek?

może to głupie pytanie,ale mała ni epotrafi zaciągać butli więc niekapka też pewnie nie zaśsie. Wczoraj próbowałam z tym niekapkiem plastikowym zwykłym i nic tylko gryzła. Co więc polecacie dla dziecka niebutelkowego? Ta butelka tt, to czy mogę prosic o link?
 
reklama
Ja bym probowala dalej. Moja mala jest butelkowa, ale tez mialam problem, zeby nauczyc ja pic z niekapka. Nie rezygnuj po pierwszej niudanej probie, mysle, ze kazdego dnia jak jej podsuniesz niekapek choc raz to w koncu zaskoczy, na poczatku pogryzie, pobawi sie. Ja mojej malej duzo pokazuje, np jak ma pic, ze trzeba przechylic butelke itd itp.

ja mialam taki na poczatek http://allegro.pl/kubek-niekapek-tommee-tippee-4m-150ml-0-bpa-i2904851459.html
 
Ostatnia edycja:
dziękuję za odp. ale to skoro mam niekapek z plastikowym dziubkiem to na takim ją uczyc czy kupować ten z silikonowym dziubkiem, nie wiem czy między nimi jest w ogóle jakaś różnica dla dziecka? No bo ten lovi to widzę różnicę, jest zupełnie inny i nie chcę kupić niepotrzebnie kubka z silikownowym dziubkiem skoro mam z plastikowym
 
Jejku, jeśli rzeczywiście będzie typem właśnie "antysmoczkowym", to współczuję, bo ja się trochę namęczyłam :(
Moja starsza córka tolerowała wszystko: pierś, butelkę, smoczki każdej firmy. A synek... tylko cycuś, smoczki są be, butelki też niechętnie... Zwykle gryzł smoczek od butelki zamiast ssać :/ Długo próbowałam, ale też w końcu stwierdziłam, że będę dawać mleko przez kubeczek. Miękkich ustników nie zaakceptował żadnej firmy, najchętniej piłby ze zwykłej szklanki (ale jest jeszcze za mały - 6 mcy), ale całkiem ładnie pije mi z kubeczka niekapka Chicco z twardym ustnikiem (na zdj).
On dostaje moje mleczko w kubku 1-2 razy dziennie, gdy ja pracuję i jest pod opieką taty. Ładnie nam się to sprawdza, no i rzeczywiście jest to niekapek - że jak mały zrzucił z krzesełka do karmienia ten kubek, to dosłownie były 2 krople na podłodze, a nie kałuża :)
 

Załączniki

  • 31167056_1865578193474809_8904988288750714880_n.jpg
    31167056_1865578193474809_8904988288750714880_n.jpg
    510,2 KB · Wyświetleń: 93
Do góry