reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Jaki kupić fotelik samochodowy ?

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez Rebeka99, 28 Kwiecień 2012.

1. Mam bardzo podobny fotelik i jestem zadowolona ;)

2. reklama
  3. Olgi89

Olgi89 Fanka BB :)

4. Ja poszłam do sklepu z mezem i nam mily pan doradzil. nie ma co roobic zakupy przez internet, gdyz w wiekszosci sklepow stacjonarnie mozna kupic fajny, niedrogi sprzet!
    Pozdrawiam :)

5. Olgi89

Olgi89 Fanka BB :)

My kupujemy maxi cosi :)

6. Marttta06

Marttta06 Zaciekawiona BB

Maxi-Cosi to dobra marka, dożywotnia gwarancja na foteliki o czymś świadczy. Z fotelików tyłem do kierunku jazdy (RWF) polecam obrotowy AxissFixx (tyłem do około 2 roku życia tylko). Albo 2WayPearl tyłem aż do 4 roku życia (konieczna baza 2wayFix). Ma testy, ma I-size i bardzo dobrą regulację położenia siedziska, czyli dziecko tyłem do kierunku jazdy ma nadal dobrą pozycję wpółleżącą i nie nadwyręża kręgosłupa.

7. Świetne foteliki produkuje Lionelo, już nam dawno parę osób tę markę polecało ale dopiero ostatnio kupowaliśmy fotelik dla naszej córy, na lionelo.com/product_category/foteliki-samochodowe są fajnie zaprezentowane poszczególne modele. Super sprawdzają się te 5 punktowe pasy bezpieczeństwa, nie wżynają się dziecku w ramionka i w ogóle w ciało.

8. MlodaGosia

MlodaGosia Aktywna w BB

Co ciekawe, BabySafe "wypuszcza" ostatnio coraz więcej fotelików z testami ADAC, Test Plus lub PIMOT. Jak to mówią dobra zmiana. Oby jak najwięcej testowanych fotelików w rozsądnych cenach.

9. reklama
  10. Ważne, aby miał aktualne atesty. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

11. Marttta06

Marttta06 Zaciekawiona BB

Co prawda to prawda. Godny polecenia fotelik YORK z nową homologacja i-size w rozsądnej cenie z bazą isofix.

Poleć forum