reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Jaki kupić fotelik samochodowy ?

salviqaa

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
my mamy z rommera i jesteśmy bardzo zadowoleni :) maxicosy też miałam

reklama

Tosia_S

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ważne, aby miał aktualne atesty. Bezpieczeństwo przede wszystkim.
No i trzeba koniecznie zmierzyć dziecko do fotelika a fotelik do samochodou. To w przypadku takiego maluch około roku. Dla niemowla to wiadomo, że tylko do samochodu. Jak bedziesz kupować fotelik dla noworodka to polecam od razu zainwestować w bazę do fotelika. Dużo łatwiej i szybciej montujesz nosidelko w samochodzie. Klik i już. Czasami ta sama baza będzie pasowala do następnego fotelika, więc jeszcze można troche zaoszczedzić.

Rozwiązania
0
Fotelik to bardzo wazna rzecz, ale takze wydatek, zwłaszcza że trzeba co kilka lat wymieniać
Ja nabyłam uzywam uzywany przez ogłoszenie na Link do: Ogłoszenia Bielsko - Bielszczak.pl
Zanim jedak kupiłam, to wypytałam o wszystko właściciela, pooglądałam ze wszystkich stron, czy aby na pewno jest nieuszkodzony. Na szczęście wszystko było w porządku.

Paulina12

Fanka BB :)
Miasto
Sztokholm
Rozwiązania
0
Fotelik to bardzo wazna rzecz, ale takze wydatek, zwłaszcza że trzeba co kilka lat wymieniać
Ja nabyłam uzywam uzywany przez ogłoszenie na Link do: Ogłoszenia Bielsko - Bielszczak.pl
Zanim jedak kupiłam, to wypytałam o wszystko właściciela, pooglądałam ze wszystkich stron, czy aby na pewno jest nieuszkodzony. Na szczęście wszystko było w porządku.
Po wypadku sa mikro uszkadzenia, nie widoczne golym okiem. NIGDY fotelika z drugiej, nieznajomej reki.

Rozwiązania
0
Wiem, że stary temat, ale może ktoś odkopię, tak jak ja. Jak wybierałem fotelik, to mi siostra wysłała link do artykułu, gdzie opisane są różne kategorie fotelików i w jakim wieku jaki fotelik jest potrzebny. Kupiłem wtedy fotelik sam i cenię sobie, bardzo dobry towar.
🙂
tu link

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry