reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki kupić fotelik samochodowy ?

reklama
ja mam rodifixa i on ma akurat wbudowane uchwyty do isofixa, i nie trzeba na bazie tylko sam fotelik sie wpina
 
chyba pebble jest najbardziej popularnym fotelikiem maxi cosi z tego przedzialu. a jaki wybierasz z kolejnego? chyba ze juz wybralas :)
 
też mam pebble, ale zastanawialam sie tez nad citi, na następny wybraliśmy już chyba 2way pearl, nie bez znaczenia byl fakt, ze mamy baze pod fotelik, poprawiajaca bezpieczenstwo, a pasuje do niej wlasnie 2 way pearl
 
chyba pebble jest najbardziej popularnym fotelikiem maxi cosi z tego przedzialu. a jaki wybierasz z kolejnego? chyba ze juz wybralas :)

na kolejny fotelik, chyba sie zdecydujemy na tobiego albo na 2way pearl, bo mamy baze 2 way fix i bedzie pasowala akurat do pearla a to bardzo fajny fotelik, i mozna tylem go montowac a to bezpieczniejsze dla dziecka
 
rozumiem, o tobim tez duzo slyszalam, zreszta czego bys nie wybrala z mc masz gwarancje bezpieczenstwa swojego dziecka, a to jest najwazniejsze
 
reklama
jak mozna miec i bezpieczenstwo i wygode oraz ladny wyglad fotelika to wlasnie w tobim chyba, maja chrzesniaczka taki ma i jest oczywiscie cudny i rozowy bo jak to tron dla ksiezniczki, a szkoda bo bym moze od siostry wziela a tak dla chlopca nie bardzo pasuje
 
Do góry