reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki laktator wybrać?

reklama
Witam, jestem w 21tc wiem że mam czas ale zastanawiam się nad kupnem laktatora elektrycznego. Przeglądałam na internecie rankingi i zastanawiam się pomiędzy trzema:

-Philips Avent elektryczny laktator
-Laktator elektryczny Lovi
-Laktator elektryczny Lionelo LOC-FIDI GO GREY STONE
Lovi. Najlepszy,cichy i spoko się czyści. Kosztuje sporo kasy ale się sprawdza. Ja jestem bardzo zadowolona, przynajmniej w szpitalu nie warczy jak niektórych mamom. Odpalały pseudo laktatory jak młockarnie 😂i same się tego czegoś wstydziły.
 
Ja korzystam z laktatora elektrycznego z Chicco. Jest cichy, nie podrażnia piersi. Łatwy w obsłudze i spoko się go czyści. Podoba mi się to, że można go podłączyć do kontaktu, ale też użyć baterii. U mnie się sprawdza 👍 wiem, że mają teraz podwójny laktator elektryczny!!
 
Witam, jestem w 21tc wiem że mam czas ale zastanawiam się nad kupnem laktatora elektrycznego. Przeglądałam na internecie rankingi i zastanawiam się pomiędzy trzema:

-Philips Avent elektryczny laktator
-Laktator elektryczny Lovi
-Laktator elektryczny Lionelo LOC-FIDI GO GREY STONE
Polecam Neno, bo tu nie masz w ogóle opcji wymiany lejka na innych rozmiar i nie masz w tych 3 fazy. Ja mam Neno Camino i jest taki boski. <3 ale słyszałam ze Neno primo tez jest super ale jest na jedną pierś. Lovi i Lionelo masz głośne bardzo, aventa nie znam bo cena kosmos
 
Rozglądam się za laktatorem, a tu sprzeczne opinie. Nie wiem w końcu który cichy, który głośny. Pojedynczy czy podwójny? Położna radzi nie kupować wcześniej, tylko mieć upstrzony żeby w razie czego było wiadomo jaki szybko kupić.
 
Ostatnia edycja:
Rozglądam się za laktatorem, a tu sprzeczne opinie. Nie wiem w końcu który cichy, który głośny. Pojedynczy czy podwójny? Położna radzi nie kupować wcześniej, tylko mieć upstrzony żeby w razie czego było wiadomo jaki szybko kupić.

Tylko podwójny i elektryczny, szkoda czasu na inne :)
 
Jeski chodzi o samą markę Neno to na stronie jest porównywarka modeli i tego jakie mają funkcje. Mnie troszke to pomogło 😉 ale też nie do końca. Ja się zastanawiam nad pojedynczym jednak. A czy któraś z Was przy odciąganiu pojedynczym laktatorem korzystała z tych takich buteleczek na drugą pierś? Czy faktycznie podczas odciągania mleka w sporych ilościach sączy się i z drugiej piersi, czy to zbędny wydatek? Chodzi mi o coś takiego jak na zdjeciu:
 

Załączniki

  • 8470711d-678c-443b-9c38-80447a954c9c.jpeg
    8470711d-678c-443b-9c38-80447a954c9c.jpeg
    11,4 KB · Wyświetleń: 20
reklama
Jeski chodzi o samą markę Neno to na stronie jest porównywarka modeli i tego jakie mają funkcje. Mnie troszke to pomogło 😉 ale też nie do końca. Ja się zastanawiam nad pojedynczym jednak. A czy któraś z Was przy odciąganiu pojedynczym laktatorem korzystała z tych takich buteleczek na drugą pierś? Czy faktycznie podczas odciągania mleka w sporych ilościach sączy się i z drugiej piersi, czy to zbędny wydatek? Chodzi mi o coś takiego jak na zdjeciu:
a I czy te neno laktatory są ciche?
 
Do góry