reklama

Jaki Laktator???????

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez tatasylwek, 10 Październik 2014.

1. tatasylwek

tatasylwek Gość

Jaki polecacie chodz mi o kokretne modele ??? I dlaczego ???
    dziekuje z gory :)
    pozdrawiam

2. wawka2013

wawka2013 Fanka BB :)

Mam dwa: elektryczny firmy avent i ręczny firmy medela. Oba sprawdziły się doskonale. Elektryczny trochę wygodniejszy ale za to ręczny jest cichy.

3. reklama
  4. ewa8188

ewa8188 Zaciekawiona BB

miałam ręczny i elektryczny firmy medela oczywiście polecam elektryczny, wydaje jakiś dżwięk , w nocy zwłaszcza słychac brumienie , ale dla mnie nie zastąpiony , przy obydwóch dzieciaczkach miałam problemy z laktacją musiałam cały czas dbac o odpowiednią ilośc picia i regularne karmienie żeby ją utrzymac najmniejszy stres już powodował mniejszą produkcję mleka ;) także przy ręcznym tez nie mogłam się do końca rozlużnic i kiepsko leciało potem kupiłam elektryczny i nie mogłam się z nim rozstac ;) wieczorem kiedy maluchy spały siadałam włączałam laktator równocześnie z jakimś serialem i leciało ...
    miałam dokładnie ten : MEDELA Laktator elektryczny Swing + Calma GRATIS (4678276451) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

5. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Ostatnio bylam na warsztatach, bylo powiedziane ze elektryczny sprawdza sie przy wczesniakach,ze nie ma sensu inwestowac kolosalnych pieniedzy w to...choc ja sie nie wyznaje w tym...jeszcze:) Slyszalam, ze firmy tomme tippee elektryczny jak i reczny jest dobry

6. BasiaBM

BasiaBM Fanka BB :)

Ja mam elektryczny Medeli. To fakt, że jest dość drogi, ale bez problemu odsprzedasz go potem na allegro w dobrej cenie. Elektryczny wybrałam, bo nie mogłam sobie wyobrazić siebie zmęczonej po porodzie czy po nieprzespanej nocy z dzieckiem i jeszcze pompującej mleko. A tak to tylko przystawiam i samo leci. Nie mam żadnych zastrzeżeń do niego, jest super.

7. Cherie87

Cherie87 Fanka BB :)

Mam Avent i jestem zadowolona. Na szkole rodzenia położna doradzała aby nie wydawać kasy na elektryczny bo efekt ma taki sam jak ręczny a jest o wiele droższy i często okazuje się, że laktator jest mało kiedy potrzebny. W moim przypadku miała rację - użyłam go może parę razy a tak karmimy się przez cycusia :)

8. mama_marysia

mama_marysia Zaciekawiona BB

Ja miałam ręczny Avent, kilka koleżanek mi polecało, więc i ja kupiłam :) Okazał się przydatny, zwłaszcza na początku, bo miałam dość dużo problemów z produkcją pokarmu, a on pomógł mi rozkręcić laktację, a zależało mi żeby karmić naturalnie. Dało radę i mogłam karmić dziecko piersią :) A potem przydawał się, jak trzeba było odciągnąć pokarm na później.

9. Cyntia85

Cyntia85 Moderator

Ja kupiłam ręczny Avent i mimo dużej ilości pokarmu nie jestem w stanie odciągnąć nim ani kropelki. Elektrycznym w szpitalu szło.

10. reklama
  11. elifit

elifit Fanka BB :)

Zależy właśnie ile się będzie używać laktatora to w taki lepiej zainwestować. Przed porodem kupiłam ręczny Avent po porodzie się okazało że elektryczny jest po prostu wygodniejszy bo szybszy. Teraz mam Lovi Prolactis bo dostałam w testach i już pozbyłam się ręcznego Avent. Tym bardziej że Prolactis ma obie opcje ręczna+ elektryczna.
    Moim zdaniem kieruj się rozsądkiem i budżetem ;)

12. ola.80

ola.80 Fanka BB :)

Wszystko zalezy jak intensywnie bedzie potrzebny;-).Przed porodem razem z zestawe butelek TomyTeepe kupiłam reczny laktator ale po porodzie okazało sie ze corka nie chce pic mleka z piersi i potrzebny był laktator,niestety recznym nic mi nie szło(mleka miałam ogrom) wiec szybko od kolezanki kolezanki;-)kupiłam Medele mini elektric i to był super zakup,zwłaszcza ze przyszło mi karmic corke odciagnietym mlekiem przez 10m-cy;-)

Poleć forum