reklama

Jaki macie telefon?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez justyna1980, 22 Październik 2010.

1. justyna1980

justyna1980 Fanka BB :)

Jak w temacie jaki macie telefon? Zastanawiam się czy nie zmienić swojego a nie jestem teraz na bieżąco w tych sprawach.Co jest na topie w przystępnej cenie?

2. Maliina

Maliina Moderator

jado niedawna mialam LG ku990 viewty ale sprzedalam bo front (czyt. panel dotykowy) sie w nim psul i drogi koszt naprawy jest. osobiscie NIE POLECAM!
    teraz mam nokie x3 ale slaby aparat bardzo i brak flasha... ja jednak wole miec aparat w tel w miare bo tel mam zawsze przy sobie i moge zawsze cyknac zdj czy filmik nakrecic a aparat to mamy lustrzanke i za duzy do noszenia caly czas przy sobie. ale jzu sobie upatzralam inny nokia n6 tylko nie wiem czy juz jest na rynku i nokia n8 ta to juz w ogole wypasiona nagrywa filmy w HD ma 12mpix ale czy mnie kiedys bedzie na taka stac?? hehee

Ostatnia edycja: 22 Październik 2010
  3. reklama
  4. Wisieńka

Wisieńka Fanka BB :)

Ja mam nokie c6, fajna jest aparat 5 mega, jestem zadowolona ale nie wiem jaka bedzie z awaryjnościa bo mam ja tydzień. No i raczej jest droga.

5. Maliina

Maliina Moderator

c6 tez fajna ale dla mnie juz aparat za maly dlatego ze w LG mialam ten sam ale z tego co patrzalam to fajniutka :)
    jak na te nowsze to godna uwagi:)

6. lyla1992

lyla1992 Fanka BB :)

Nokia E 5;) Polecam;)

7. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

Samsung Avila, nie jestem za bardzo z niego zadowolona gdyż wolała bym telefon dotykowy z możliwością normalnej klawiatury. Z tego co się orientuję, to Nokia teraz takie wymyśliła :-). Bodajże Nokia C5,albo N9.
    Nie jest drogi bo koszt tego telefonu <SAMSUNG>, to jakieś 300zł, jest możliwość kupienia tego telefonu z GSP'em i też nie drogo bo o 100zł więcej. Aparat 3,2 mp i to jedyna rzecz z jakiej jestem zadowolona :tak:, bo zdjęcia robi ładne i filmy też nagrywa dobrej jakości.

Ostatnia edycja: 7 Czerwiec 2011
  8. Elena

Elena Grudniówka 2010

Ja mam trzy, he he. 2 Nokie i Sonyericssona W995.

9. peesdek

peesdek Zaciekawiona BB

ja od paru lat jestem wierna marce HTC :) w tej chwili mam Desire i jestem zadowolona, ale polecam ten telefon tylko osobom, które używać go będą do czegoś więcej niż dzwonienia i pisania smsów - w innym przypadku mija się to z celem

10. reklama
  11. malutka11

malutka11 Zaciekawiona BB

ja obecnie mam samsung galexy ace i jestem bardzo z niego zadowolona, mimo, że jest spory to bardzo dobrze leży w dłoni i jak na smartphona to bateria trzyma dosyc długo. wczesniej miałam avile- nie polecam przerywała rozmowy, zwieszała się.

12. aguska2017

aguska2017 Moderator

ja obecnie mam Samsung galaxy Gio i póki co jest świetny jednak mam go na razie krotko więc zobaczymy za pare miesięcy

Poleć forum