reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Jaki macie telefon?

maksik_87

Początkująca w BB
Rozwiązania
1
Dziewczyny czy możecie podpowiedzieć jaki macie telefon? Chciałabym wymienić swój model na coś nowego, coś co robi fajne zdjęcia i działają na nim np. aplikacje bez zacinania. Czy jakiś model jest przez Was już sprawdzony i faktycznie możecie go polecić?

reklama

witch84

Fanka BB :)
Rozwiązania
64
A jaki masz obecnie i z jakich aplikacji korzystasz? I jaki masz budżet?

Rozwiązania
0
Ja nadal jade na Huwaei P8 Lite. Bardzo przyjemny telefon.

MOTYLEK66

Rozwiązania
0
No z tego co widzę to ten model jest chyba najnowszy, tak? A mogę wiedzieć ile za niego płaciłaś i czy masz w abonamencie, czy kupiłaś osobno? Bo w porównywarce pokazuje, że jest dostępny z umowami w sieciach komórkowych.
Ja wzięłam w plusie na abonament :)

Wiki029

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Huawei P8 mam go już 3 lata, więc zaczyna się trochę zawieszać, ale ogólnie mogę polecić Huawei

Fado123

Rozwiązania
3
Mam samsunga s7edge już ponad 2 lata ,zero zacinania i mega zdjęcia , nawet po wydrukowaniu ,nie potrzeby jest aparat foto ,bo tel wystarcza w zupełności i mam dużą pamięć

reklama
Rozwiązania
0
Z ciekawości to ile Ciebie wyniósł ten Redmi Note 7 Ja mam w umowie z play, to płace miesięcznie. Zastanawia mnie jak mocno przepłaciłam. Choć nie można nazwać tego tak, gdyż jednak jest to jakaś forma spłaty ratalnej :) A telefon jest cudowny

Do góry