reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki monitor oddechu?

Na ekids.com.pl można znaleźć nianie elektroniczna, która mną również wbudowany czujnik ruchu i oddechu. Jak na takie urządzenie, to nie jest jeszcze aż takie drogie, no w zasadzie można sobie jeszcze na taki wydatek pozwolić.
 
reklama
Znam temat monitorów oddechu bo się tym do niedawna interesowałam. Z doświadczenia mogę polecić Babysense. Monitor nigdy mnie nie zawiódł, choć na szczęście nigdy nie musiał "krzyczeć" bo mojego synka na szczęście nigdy bezdech nie złapał. Chodzi mi o jego niezawodność, wydajna baterię i funkcjonalność. Angelcare znam choć na niego się nie zdecydowałam, ale można poczytać pozytywne opinie internautów żeby się do niego przekonać. Marka Nanny nie jest mi obca... Jeśli macie czas to polecam poczytać Link do: Monitory oddechu dla niemowląt i nianie | Autoryzowany Sklep
 
Hej!

Od kilku dni czytam opinie na temat monitorów oddechu. Nie wiem jaki wybrać. Widzę, że w większości przypadków, pozytywne opinie mają monitory oddechu Angelcare AC401 i AC601. Czy możecie mi napisać, który byście wybrały?

Będę wdzięczna za pomoc!
 
Do góry