reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki najlepszy materac???????

Dagac23

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Październik 2007
Postów
46
Witam serdecznie mam pytanko jakie kupic dobry materac czy sadzicie o materacu tam kokosowo-gryczany on jest z takimi wypukłosciami czy sie sprawdza???? moja siostra ma dylemat jaki kupic ja osobiscie ma ten kokosowo-piankowy nie wiem co doradzic? pozd serdecznie:-);-):tak::-D:laugh2:
 
reklama
My rowniez mamy materac gryczano- kokosowy, tez slyszalam, ze najlepszy dla niemowlat. Wczesniej corka miala materacyk z trawy morskiej, robiony na zamowienie, bo lezala w kolysce. Nie widze zadnej roznicy, mysle, ze spokojnie mozna polecic ten gryczano-kokosowy :-)
 
my mamy gryczany i nie jestem zadowolona. Gryka jest wszyta w pokrowiec, nie da się tego wyprać - bo ta gryka w środku :baffled::angry: Teraz kupilabym kokosowy albo sam piankowy i wymienila jak przestanie ulewac na nowy. :tak:
 
materac sprezynowy - to jet to

przetestowalam kilka modeli materacy i z bólem kregoslupa jaki sie nabawilam razem z mezem na materacu sprezynowym z wkladka piankowa-nietanim z reszta made by ikea (ponoc najlepsze HAHA), jednym z najlepszych sa sredniotwarde sprezynowe-kieszonkowe 7polowe z lateksem warstwa 3-5 cm, mam takowy obecnie 160x200 zaplacilam okolo 1500zl i jestem w koncu wyspana 100%, a o bolu plecow nie pamietam, moj jest marki JMB uchodzi za ortopedyczny/rehabilitacyjny roznie to nazywaja, ale jest naprawde wart swej niemalej ale tez nieprzesadnej ceny,
wybierajac materac koniecznie nalezy sie polozyc na kilku materacach bez tego nie ma co kupowac
aha uwaga na nieuczciwe promocje !!! tych materacy :szok:bo sprzedaja za niska cene a jak sie wczytacie w szczegolowy opis to sie okazuje ze tylko z 1wszej strony jest lateks a z 2giej pianka - to takie oszustwo marketingowe
 
materacco pytanie jest o materacyk do łóżeczka dla niemowlaka :tak::-p:-D
sprężynowych raczej nie ma do łóżeczek :-D:-D:-D


My mamy kokosowo-piankowy i też nie mam zastrzeżeń... :tak:;-):-)
Nie zniekształca się, mała się wysypia więc chyba jej wygodnie :-);-)
 
reklama
jezeli mozna sobie pozwolic finansowo, to lateksowy jest najlepszy. Na allegro mozna je juz kupic po 200 zl, ja np. wolalam kupic tansze lozeczko, ale lepszy materac i jest super. pozdrawiam :-D
 
Do góry