reklama

Jaki nocniczek sprawdziłby się najlepiej?

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez VegaVega, 28 Grudzień 2009.

1. VegaVega

VegaVega Fanka BB :)

2. Pielgrzym

Pielgrzym Zaangażowana w BB

Mam identyczny;] Moja córa na zwykłe nocniki nie chciała siadać nawet, zero zainteresowania, kupiłem jej też kilka w kształcie, psa, kaczki, auta, ale też zero chęci. Dopiero po zakupie tego zaczęła siadać i coś tam działać, zaciekawiły ją dźwięki, spłuczka itp. Po zakupie tego nocnika bardzo szybko przestała korzystać z pieluch. Jak najbardziej polecam;]

3. reklama
  4. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

Mój synek dla odmiany taki nocnik traktuje jako zabawkę a na normalny robi bez problemu . Więc dla kazdego co innego , Ja dlatego bym zaczeła od zwykłego za 15 zł a jak się nie uda próbować cudów . Na droższy mozna się zawsze przestawić :tak: A może dziecie zechce na taki zwykły.

5. Edyta L

Edyta L Zaangażowana w BB

My mamy w domu 3 nocniki. Dwa zwykłe i jeden foka. Synuś ma je w nosie i wrzuca do nich samochodziki. Musimy kupić chyba jakieś cudo to wtedy przestanie sikać w pieluchy.

6. maarta100

maarta100 Szczęśliwa mamusia

Też mamy taki nocnik i Antos traktował go raczej jako zabawkę niż nocnik, ale sam zaczął od razu na "dorosły" kibelek siadać więc na nocniku nie siedział.

7. kasia_8481

kasia_8481 Fanka BB :)

ja mam zwykły i jak tylko mały był w miarę stabilny to go sadzam i tak do dziś. na razie jeszcze nic nie zrobił i wydaje mu się że to zabawka, a najfajniejsze jest dla niego siedzenie z gołym tyłkiem na tym jego kibelku :-)

8. JoJoB

JoJoB mamuniaDziabunia

Zajrzalam tutaj bo temat powoli zaczyna byc dla mnie aktualny.I chyba jednak postawie na zwykly nocnik (rada mojej mamy)bo jak dzidzia nie dojrzala jeszcze do nocnika, to chociaz by wymyslili super rozrywkowy nocnik, pewnie nic by to nie dalo.Bo znam przypadek gdzie dzidzia ok 2 letnia dostala grajacy nocnik (czyli jak sie wody/siusiu naleje to gra), ale mimo wysilkow rodzicow niezawsze upilnowana, robila systematycznie w majty. Byla jednak na tyle sprytna, ze sciagala i wykrecala juz po fakcie majtusie do nocniczka, ktory oczywiscie wtedy gral! :-):-):-):-p:-p:-p
    A tak na marginesie to sama wiem ile gadzetow teraz jest dla dzieci (trzeba byc bardzo silnym psychicznie zachodzac do takich sklepow) ale patrzac na siebie i moich znajomych, to udalo nam sie "wyrosnac" z pieluch bez rozspiewanych nocnikow.

9. mamaemila

mamaemila Zaangażowana w BB

my mamy nazwyklejszy czerwony nocnik. Jak syn mial 10 miesięcy zaczeliśmy go na nim sadzać. Szybko i bez problemu zaczął z niego korzystać. Teraz albo sika "jak tata" :-) przy pomocy stopnia z Ikea aby sięgnąc do ubikacji albo przy uzyciu nakładki na sedes.
    Mysle, że powinno się zacząc od najprostrzych rzeczy bo dziecko może kojarzyc czynnośc sikania z zabawą, a to będzie problem.

10. reklama
  11. mamakubusia85

mamakubusia85 Fanka BB :)

My kupilismy zwykly nocniczek, tesciowie drugi ,tez zwykly. Tak czytam i moze to m. in. byl powod ,ze moj Kuba po drugim dniu odpieluchowywania skapnal o co chodzi, bo nie mial zadnych nocnikow z melodyjka czy w ksztalcie jakis-tam zwiarzatek. (?)

12. e-stera

e-stera Fan(ka)

My tez od poczatku mielismy najzwyklejszy............i super sie sprawdzil.
    A ostatnio poszlam do kolezanki i malemu sie zachcialo siusiu wiec na nocniczek i tam meldoyjka zaczela grac i moje 2 letnei dziecko sie ciut wystraszylo:-D:-D.
    Jak dziewczyny pisza, najlepij zaczac od najprostszych nocniczkow.
    Potem tez mzoe byc problem ze gdzies sie ppodzie a dziecko nie nasika bo nocnik nie gra czy nie robi czegos tam

Poleć forum