reklama

Jaki odciagacz katarku?

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez Arkuda, 13 Czerwiec 2012.

1. Arkuda

Arkuda Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Drogie mamy , co Wam się lepiej sprawdza w odciąganiu katarku ?
    Ja myslę o takim do odkurzacza- to się sprawdza? Uzywacie ? czy jest higieniczne? i jak dzieci Wasze sie przy tym sprawują- nie boją się?

2. mamuśka24

mamuśka24 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja uzywam Fridy i jestem zadowolona,tylko ze nie mam porównania z odkurzaczem,podejrzewam ze on szybciej oczyści nosek niż Frida a i dziecko ma mniej stresu przy tym.
    kiedys wypróbowałam to na sobie i na prawdę to nie jest przyjemne, więc im szybciej się skończy czyszczenie tym lepiej dla malucha.

3. reklama
  4. Kopka

Kopka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja tez mam z fridy i ogolnie jestem zadowolona,co prawda trzeba mocno zassac jak katarek jest gleboko,ale na pewno o niebo lepiej odciagac tym niz gruszka. Nadia raczej nie lubi takiego zabiegu,bo przyjemne to na pewno nie jest.Mysle,ze odkurzacz jest o tyle lepszy,ze caly zabiego bedzie szybciej wykonany i mniej stresu dla dziecka.

5. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tez uzywam fridę i jestem zadowolona. A chwilę przed odciąganiem psikam wodę morską do noska, zeby latwiej wyszlo.

6. monia_26

monia_26 Mama Kingusi :*

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja również używam do odciągania katarku Fridy i wg mnie bardzo dobrze odciąga. Podobnie jak Sosnowiczanka - przed odciąganiem ok. 10 minut psikam małej wodę morską (Marimer), a potem zasysam. Kinga bardzo nie lubi tego "zabiegu". Gruszki się nie boi, ale gruszką to wg mnie jest do bani odciągać katar.

7. ewa86

ewa86 Mama Trójki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My mamy dwa aspiratory (kiedyś na wyjazd nie wzięliśmy i trzeba było dokupić) - fridę i marimer. Ten drugi nawet bardziej mi się podoba, ale generalnie działają z podobną skutecznością. Jak katar mokry, to ładnie ciągną, w przeciwnym wypadku woda morska pomaga.
    Takiego do odkurzacza nigdy bym nie użyła. Barbarzyńsko to dla mnie wygląda ;) Tutaj mogę przynajmniej regulować oddechem siłę ssania.

8. jumabe

jumabe Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja polecam Katarek (czyli ten pod odkurzacz) i Fridę (przydaje się chociażby na wyjścia). Katarek nie ciągnie barbarzyńsko bo ja mojemu dziecku jestem w stanie oczyścić tym nosek nawet jak śpi (oczywiście na głębszym śnie) i nie budzi się nawet. Zdecydowanie odradzam Sopelek - wg. mnie ciężko się tym ciągnie a końcówka bardziej podrażnia delikatny nosek dziecka. Marimeru nie znam więc się nie wypowiadam.

9. kasiamala

kasiamala Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    |JA mam fridę ale żeby dobrze odciągnąć trzeba dużo siły

10. reklama
  11. Brzuszek :)

Brzuszek :) Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja nie polecam odciągaczy do kataru, ponieważ dziecko potem ma coraz więcej kataru i w dodatku nie chce samo smarkać. Tak miała moja kuzynka. Dlatego ja dziecku naturalnie próbowałam chusteczką obcierać nosek i wszystko było ok.

12. Marzena Mig

Marzena Mig Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja używałam: Sopelek i Marimer. Jestem zadowolona z Sopelka, ma fajną końcówkę która odpowiednio głęboko wchodzi do noska. Z odciągacza Marimer nie byłam zadowolona, gdyż końcówka zbyt płytko wchodzi do noska. Mój synek lubi odciąganie kataru, bardzo go to ciekawi :) Tylko koniecznie musi być po jedzonku, żeby brzuszek był pełny, bo wtedy jest spokojny i zadowolony. Przed oczyszczaniem noska psikam dziecku wodę morską Sterimar Baby (polecam).

Poleć forum