reklama

Jaki odkurzacz wodny?????

Rozwiązania
0
jest to duży wydatek ale dla zdrowia dziecka warto, tym bardziej teraz jak mamy dodatkowe 500 :)
zobacz sobie kochana odkurzacze piorące z Welmaxu, znam akurat ten model Turbo Power Cleaner. Rewelka www.welmax.pl

reklama
Rozwiązania
0
My nie mamy alergika i zdecydowaliśmy się na robot odkurzacz od Kobot https://kobot.tech/odkurzacze/ i mogę powiedzieć, że sprząta bardzo sprawnie, aż sam byłem zaskoczony, bo dając się namówić żonie, sądziłem, że jednak trzeba będzie poprawiać odkurzanie i że nie zbierze dokładnie sierści. Odkurzacz działa cicho, jeździ sobie sam :)

Rozwiązania
0
Osobiście polecam odkurzacz MediSmart. Jest to odkurzacz bezworkowy, na wodę. Rezultaty można zobaczyć już po 1 sprzątaniu - wszystkie "latające" pyłki w domu widoczne np. pod światło zniknęły a kurz na meblach nie osiada już tak często. Dodatkowo można nim filtrować powietrze, aromatyzować, dmuchać dziecięce zabawki, prać na mokro, trzepać dywany. Jak dla mnie rewelacja!

damianC

Początkująca w BB
Rozwiązania
1
Bardzo dobre na alergie takie doraźne , to jest też aerozol bezwodny , StopAlergii PolfaŁódź . jest dostępny bez recepty i jest on odpowiedni dla osób wrażliwych

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019