reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki odkurzacz wodny?????

Dołączył(a)
17 Grudzień 2013
Postów
7
Witam mamuski. Proszę polećcie mi jakiś dobry odkurzacz parowy czy wodny bo nie wiem czy to to samo,ale taki naprawde sprawdzony ktory rownież oczyszcza powietrze i niszczy roztocza.
 
reklama
chyba nie to samo, mnie się wydaje że odkurzacz wodny to taki z pojemnikiem wodnym na brudy, a parowy to ten czyszczący strumieniem pary ... osobiście nie znam nic z tej drugiej kategorii, ale jeśli o odkurzacze z pojemnikiem wodnym to zelmer ma takie z podwójnym filtrem hepa i one są bardzo dobre
 
my mamy odkurzacz z filtrem Ultra Clean Air HEPA 13
firmy Philips - tu link do odkurzacz

Odkurzacz PHILIPS FC 9071/01 Jewel - Media Expert

Nasze dziecko jest uczulone na kurz i roztocza ale co 2 tygodnie przywozimy od tesciowej odkurzacz wodny Rainbow
oto link
https://www.google.pl/search?q=odku...%3Fproducts%3Dproduct%26prod_id%3D199;640;571

nie znam lepszego odkurzacz od Ranbow niestety dla nas jest za drogi bo koszt nowego to ok 7-8 tysiecy :szok: a uzywanego ok 2-2,5 tysiaca
ale jest rewelacyjny jezeli chodzi o trzepanie np materacy, kanap itp
super pierze i oczyszcza , nawet jak mielismy remont to gruz po wykuciu sciany ( były kute otwory na wentylacje ) nim wciagalismy :szok::tak:

niezniszczalny
a mamy dziecko z silna alergia na kurz i roztocza oraz silna astma oskrzelowa
a ten Philipsa to podobno ma najnowszy filtr Hepa 13 i tez jest super

jezeli chodzi o odkurzacz pioracy firmy Zelmer typu Wodnik to ja osobiscie nie polecam , miałam na probe bo cena miedzy Philipsem a Zelmerem wychodzila ok 100-150 zł wiec sprawdzalismy ktory bedzie lepszy dla nas i dla naszego dziecko i padło na Philipsa
 
Miałam kiedyś odkurzacz z wodnym filtrem, ale strasznie wkurzało mnie mycie odkurzacza z tego błotka, które powstało po odkurzaniu. A że u mnie nikt na szczęście nie ma alergii to zdecydowałam się na kupno robo-odkurzacza Robot odkurzacz RoboJet sensual
Też dzięki niemu oszczędzam trochę czasu na sprzątaniu :)
 
Ja jestem zwolenniczką odkurzaczy z filtrem hepa. Są zdecydowanie lepsze od innych, m.in od wodnych. Ostatnio odkryłam też fajne miejsce, gdzie można kupić filtry (filterpol.pl).
 
reklama
Polecam zastanowić nad odkurzaczami piorącymi, które będą miały najlepsze parametry. Te najlepsze parametry to niestety znacznie wyższa cena odkurzacza piorącego. Z doświadczenia wiem, że odkurzacze tańsze są "prawie" piorące, a nie piorące. Nie doczyszczą jak trzeba więc się dłużej czyści i na koniec po wyschnięciu zostają zacieki. Polecam też odwiedzić stronę www.jakiodkurzacz.pl
 
Do góry