reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki odkurzacz?

Ciocia_klocia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Styczeń 2012
Postów
53
Miasto
Warszawa
Cześć Wam, szukam idealnego, niedrogiego odkurzacza, który z łatwością poradzi sobie ze sporą ilością dywanów jaka znajduje się u mnie w domu. Koszt : do 500 zł. Jesteście w stanie coś polecić? Z góry dziękuję za pomoc.
 
reklama
Szczerze mogę Ci polecić Rowenta Silence force 2000Wat z filtrem hepa i workami z bawełny (jednorazowe), + dobra szczotka obrotowa do odkurzania dywanów. Mnie udało sie zakupić ten odkurzacz jakoś poniżej 500zł, chyba 479, o il dobrze pamiętam. Szczotkę dywanową dokupiłam osobno z jakiejś firmy no-name... ale przy wyższym włosiu potrafi się zacinać/wgryzać w dywan. A u mnie sierści sporo i odkurzanie codziennie, bo mam podszerstkową psinkę.
Rowenta ma regulację siły ssania i obrotów, da się przy nim spokojnie porozmawiać, gładkie podłogi odkurzać można z mniejszą siłą - więc i cizej, no i ma szczotkę typu delta które dociera w kąty proste, z której jestem mega zadowolona :)

[wcześniej miałam Electrolux Elf Bonus i nie polecam nikomu, mała siła ssąca, hałasu co niemiara i filtry wiskozowe, przy których podczas odkurzania więcej kurzu wylatywało tyłem odkurzacza niz trafiało do worka.].

Chyba że masz naprawdę dywany wszędzie, to warto zainwestować w odkurzacz z elektroszczotkami, ale to koszt kilku tysięcy złotych.

Za to Rowentę Silence Force naprawdę polecam, jest warta wydanych na nią pieniędzy. Jedyne co mi sie w niej zepsuło po kilku latach użytkowania, to zwijarka kabla (ciągle się zwija samoczynnie, jak go wyciągnąć), podobno da sie to naprawić, ale trzeba rozkręcić całą obudowę, a ja sie boję że później nie złożę. No, ale można zanieść do serwisu.

Nie wiem czy wolno wklejać linki, ale kupowałam dokładnie w tym sklepie Odkurzacz ROWENTA RO 4645 Silence Force Compact Rabka - Aukcjusz.pl ale widocznie trafiłam na promocje, bo teraz mają drożej. Albo ceny poszły w górę.
 
Ostatnia edycja:
Do kwoty 500zł myślę,że spokojnie możesz poszukać kilku modeli firmy Zemler,są dobrej jakości i mam go u siebie już 4 rok,póki co nic złego się nie dzieje. Ewentualnie Philipsa ale mogą być droższe.
 
Jakby ktoś szukał dobrego odkurzacza to Zelmer Jupiter z regulacją mocy koło 300zł kosztuje, mamy prawie 2 lata go i daje rady z grubym dywanem i kruczowłosym psem (sierść jak szpilki) bez problemu. Do tego ma filtry HEPA, jak będziecie wymieniać to nie będzie śmierdzieć przy odkurzaniu.
 
Ja jestem zadowolona z Zelmera Voyager. Radzi sobie z nawet z włochatymi dywanami dobrze. Dostaniesz go znacznie poniżej ceny, jaką napisalas. Moc ssania jest dobra i stała niezależnie, jak napełniony jest pojemnik. W internecie widziałam, że przy zakupie i zarejestrowaniu się na czystainicjatywazelmer.pl dodatkowo dostaje się prezenty.
 
Ja jestem zadowolona z Zelmera Voyager. Radzi sobie z nawet z włochatymi dywanami dobrze. Dostaniesz go znacznie poniżej ceny, jaką napisalas. Moc ssania jest dobra i stała niezależnie, jak napełniony jest pojemnik. W internecie widziałam, że przy zakupie i zarejestrowaniu się na czystainicjatywazelmer.pl dodatkowo dostaje się prezenty.

Podobno do niedawna odkurzacze to ostatni produkt Zelmera produkowany w Polsce był.
 
O tym akurat nie słyszałam,natomiast w kwestii konkretnego modelu to polecam zwrócić uwagę na Zelmer Jupiter- zbiera bardzo pozytywne opinie na forach i zmieścisz się w podanym budżecie.
 
reklama
Ja polecam Angielski odkurzacz Henry,to są naprawdę odkurzacze nie do zdarcia poczytaj więcej
Link do: Odkurzacze do biur : Numatic Henry HVR200-22 odkurzacz profesjonalny

Tak mi się przewinął ten stary wątek, ale właśnie niedawno sama kupowałam nowy odkurzacz i polecany przez kogoś wyżej numatic henry hvr200 jest teraz w promocji :) Dodam, że używam go już kilka miesięcy i jestem naprawdę zadowolona - szczególnie z długości kabla i dużego worka, którego jeszcze ani razu nie wymieniałam, a w malutkim musiałabym już ze 2 razy. Tylko tam widzę, że jest tylko link do opisu, to aj dodam ten do promocji: Link do: Odkurzacz Numatic Henry HVR200 :)
 
Do góry