reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki płyn do higieny intymnej?

reklama
Ja używałam mydła biały jeleń, mydliłam nim dłoń i lekko dotykałam ranę po prysznicem, oraz podmywałam się nim po skorzystaniu z ubikacji, zagoiło się nawet nie wiem kiedy. Kupiłam też tantum rosa bo wyczytałam że pomaga ale ani razu nie użyłam :-)
 
Ja polecam szare mydło tyle że w płynie (bardziej higieniczne do stosowania) ale zdecydowanie szare po porodzie bardzo mi pomogło. Zdecydowanie lactacyd -do codziennego użytku. Nie zawiera mydła. Nie podrażnia. Posiada fizjologiczne pH. Myje, chroni i odświeża.
 
Zdecydowanie szare mydło. Lub płyn Plivafem, dla kobietek, które mają problemy ze słynnym "swędzi, boli, piecze".
 
Lactacyd jest niezły, ale mnie lekarz ostatnio polecał baifem (jest trochę tańszy od tamtego), a podobno jeszcze lepszy.
 
Ja również używałam i używam Lactacyd. Całą ciąże ją stosowałam. Koleżanka poleciła mi właśnie biały jeleń w płynie( po porodzie) , ale położna poradziła mi aby używać raczej tego samego co w ciąży więc zostałam przy płynie Lactacyd

co do chusteczek intymnych ja używałam ich w ciąży i było ok. wiadomo - wszystko zależy od osoby i jej organizmu
 
ja w szpitalu używałam tantum rosa - rozrobiłam w butelce z dziubkiem i polewałam ekstra a w domu już ten sam płyn co przez całą ciążę
 
reklama
Ja ostatnio pianki baifem. Z chusteczek zrezygnowałam, bo mi nie służyły jakoś. W podróży wolę sobie nawet taką piankę zabrać + podpaski chigieniczne zapobiegające odparzeniom.
 
Do góry