reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki podgrzewacz do butelek polecacie podczas karmienia piersią?

Eve90

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2022
Postów
76
Hej dziewczyny,

Szukam sprawdzonego podgrzewacza, który umożliwi szybkie i intuicyjne podgrzewanie mleka w różnych temperaturach. Karmię piersią, ale od czasu do czasu zostawiam maluszka z tatusiem i chciałabym ułatwić mu zadanie :) Najlepiej gdyby miał również funkcję podgrzewania słoiczków, tak aby wykorzystać go później podczas rozszerzania diety. Z góry dzięki za wszystkie polecenia!!
 
reklama
Hej dziewczyny,

Szukam sprawdzonego podgrzewacza, który umożliwi szybkie i intuicyjne podgrzewanie mleka w różnych temperaturach. Karmię piersią, ale od czasu do czasu zostawiam maluszka z tatusiem i chciałabym ułatwić mu zadanie :) Najlepiej gdyby miał również funkcję podgrzewania słoiczków, tak aby wykorzystać go później podczas rozszerzania diety. Z góry dzięki za wszystkie polecenia!!
Neno :)
 
Ja miałam przy bliźniakach Avent do rozmrażania pokarmu. Bo karmiłam piersią i tata rozmrażał, albo podgrzewał mleko z lodówki. Kupiłam używany avent Za 39zl i serio cudo. Wybierasz program i masz.. sam się wyłącza.
Potem kupiłam podgrzewacz co utrzymuje temperaturę w nocy. Wstawiam wodę do podgrzewacza i na pół śnie wlewam wodę do butelki z mlekiem modyfikowanym.
Fajny canpol ( chyba canpol) był bo wyłącza się sam po 12h i nie ciągnie prądu. Przy małych spadkach prądu nadal się nie wyłącza.
I kupiłam jakiś drugi za grosze i jeszcze lepszy 🤣
Pytanie co potrzebujesz? Czy wyjąc mleko z lodówki i podgrzać, rozmrozić.
Czy mieć wodę zawsze gotową w 40st do mleka modyfikowanego.
Jak widać ja miałam, aż trzy 🤦‍♀️
 
Ja baaardzo polecam podgrzewacz Chicco ze sterylizatorem. Ma różne tryby, m.in. taki zeby mleko mamy nie stracilo swoich właściwości. Plusem jest to, że trzyma temperaturę mleka przez godzinę :) słoiczki tez można w nim podgrzewać. A sterylizator to też spoko opcja, wrzucam tam butelki, smoczki i gryzaki :D
 
Póki byłam kpi to używałam Avent SCF358/00. Teraz jak tylko jestem na mm to przerzuciłam się na neno aqua.
 
Dzięki za wszystkie odpowiedzi! Widzę, ze niektóre podgrzewacze maja opcje sterylizacji. Używacie? Jesteście zadowolone?
 
Dzięki za wszystkie odpowiedzi! Widzę, ze niektóre podgrzewacze maja opcje sterylizacji. Używacie? Jesteście zadowolone?
Ja tak jak wspomniałam, używam do butelki, smoczków i gryzaków, sprawdza się i szybko działa :)

a jeszcze zapomnialam dodać, że ten mój podgrzewacz ma tryby do wyboru - dla mleka i pokarmów, a dodatkowo możesz ustawić temperaturę "startową" - czyli wybrać czy podgrzewasz mleko z zamrażalnika, z lodówki czy w temp. pokojowej.
 
Dzięki Kamilamhm za odpowiedz ! Cenowo mieści się w moim budżecie, wiec chyba mnie przekonałas 😁i z tego co zdążyłam przejrzeć w internecie to obsługa wyglada tez intuicyjnie, wiec tatuś powinien być zadowolony (skończyły się wymówki 😆)
 
reklama
Hejka, zamykając wątek, bo może przyda się innym dziewczynom chcialam dać znać, ze wczoraj przyszedł podgrzewacz z chicco i jestem zachwycona! Wszystko działa bez zarzutu, sprawnie i szybko można podgrzać mleczko, słoiczków jeszcze nie testowałam, bo to nie ten moment, ale zakładam, ze będzie podobnie jak z butelka :) sterylizator to faktycznie przydatna opcja, bo jest w użyciu non stop - dwoma kliknięciami można wyparzyć niewielkie przedmioty jak butelka, właśnie smoczek czy końcówka od katarka 😅 mógłby być ciut wiekszy, tak żeby części od laktatora tez się zmieściły, ale No wtedy nie byłby taki kompaktowy, wiec coś za coś. Większe rzeczy sterylizuje w thermomixie w koszyczku, tez polecam :D
 
Do góry