reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki poród ??

Mnie też sie starzeje ale lekarz mówił tylko o ewentualnym wcześniejszym porodzie nie o wywoływaniu.
 
reklama
to ja ewan byłam dla Ciebie taka niemiła. Cieszę się, że doszłaś do takich wniosków, dla mnie w dalszym ciągu cc na życzenie to masochizm :) Zyczę dobrych i spokojnych dalszych miesięcy w oczekiwaniu na dziciątko :) Trzymaj się!!! :)
 
dzięki KingaP,
a jak tam u Was ogólnie na marcówkach? u nas licówkach niestety nie było ostatnio za ciekawie.
Trzymajcie się, bedzie OK!
 
ojej! Faktycznie przykre. Mam nadzieję, że my NIGDY nie będziemy musiały takich dramatów przeżywać...
 
reklama
nie przypuszczłyśmy, że coś się może bobaskom przytrafić, a tu.... a do tego większemu dziecku można pomóc a takiemu maleństwu..... niestety

cieszę się, że u Was wszystko dobrze, my w 18-20 tygodniu żyjemy dopiero pierwszymi ruchami a Wy to już jedną nogą na porodówce!
 
Do góry