reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki poród??

Dziewczyny z Warszawy, zapraszam na poród do Mińska - to raptem 50 km;-) . Nie wiem, jak ze znieczuleniem, bo się nie dowiadywałam, ale porody rodzinne bezpłatne, możliwość porodu w wodzie, pozycje do wyboru do koloru i bardzo dobre opinie o położnych i pielęgniarkach.
Słyszałam już o paru przypadkach, że kobitki z Wawy przyjeżdżają do nas rodzić (głównie pacjentki naszego ordynatora) i są zadowolone.
A może przy okazji się poznamy "na żywo"?
 
reklama
Ja po pobycia na porodowce musze przyznac ze mimo iz bylam sceptycznie nastawiona, to porod ktory odbywal sie w salce obok mnie dodal mi wiele otuchy. maz byl z dziewczyna, polozna podpowiadala jej jak sie najwygodniej ulozyc w konkretnym skurczu, a lekarz ktory odbieral maluszka byl taki mily i cierpliwy, w taki piekny sposob ja dopingowal (wszyscy zwracali sie po imieniu do niej) ze az mi milo bylo. i jka na poczatku nie uslayszalam placzu malenstwa to normalnie zamarlam:szok: ale za chwile zaczal jeczec jak taki maly chomiczek. i dostal 10 apgar :) a potem jak juz mnie odlaczyli od kroplowki to zachaczylam tego meza, czy to jest ich ciocia/wujek (polozna/lekarz), czy placili cos itp. i okazalo sie ze sa tu "prosto z ulicy". wiec ogolnie rzecz biorac pewnie zalezy na jaka ekipe sie trafi:tak:
 
Ja na swoj szpital nie moge narzekac , tylko na jednego lekarza niewiem skad on sie urwal ale dopplera robic do konca niepotrafi o badaniu juz niewspomnial oraz ledwo dukal po niemiecku ze mu musiala polozna pomagac:confused:
 
Do góry