reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Jaki prezent dla 10 latka?

Rozwiązania
0
Czemu nie hulajnoga? Nie mam tutaj na myśli jakiegoś gniota z hipermarketu, ale coś porządnego... Mój syn ostatnio dostał na 9te urodziny od chrzesnego hulajnogę z Santre śmiga na niej bez przerwy
12343755.jpg

Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązania
0
Dajcie trochę dziecku radości:-) Ja polecałbym wyrzutnie Nerf. Posiadają obrotowe magazynki do tego laserowy celownik. Zabawki są całkowicie bezpieczne, a pomysłów na różne zabawy jest bardzo dużo. Mój syn nie chce tej zabawki odstąpić na krok.

Bimbambom25

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
My też staramy się na Mikołajki coś małego, jakieś proste gry logiczne, czy zręcznościowe (np jak tu mają: zręcznościówki i inne gry )itp a na gwiazdkę o ile do tego czasu będziemy mieć pracę hehehe to wtedy jakiś szał z reklamy:)

kasia-matiy

Fanka BB :)
Miasto
Trzebnica, Poland
Rozwiązania
0
piłka do nogi (jeśli gra w piłkę, może też być koszulka piłkarza itp.), gra na PC lub konsolę (osobiście nie popieram ale młodzież teraz dużo gra :-( )

Szkolnis_pl

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Wiek 10 lat to już poważna sprawa :). Warto wtedy zarazić czymś dziecko, pasją do czegoś :). W tym wieku prezenty powinny już być bardziej poważne, powoli zabawki będą odstawiane na drugi tor :)

M

monika19

Gość
Modele to fajny pomyśl pamiętam jak mój brat odstął pierwszy i już mu to zostało, a przy okazji jak sam powiedział nauczył się precyzji i cierpliwości przy sklejaniu.

Rozwiązania
0
Też jestem z klockami lego lub cobi np seria mała armia. Bardzo interesują się taką temetyką. A może modele do sklejania?

reklama

Gabi

maj'05 kwiecień '09
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
Hehehe dzięki za odpowiedzi,pytałam 6 lat temu:szok: ten chłopiec już dawno nie ma 10lat, nie musicie już odpowiadać;-)

Ostatnia edycja:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry